سید هادی پوررضوی
طراح: سید هادی پوررضوی همه 7587 اثر طراح را اینجا ببینید

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 1308427
  • دسته بندی : بنر اربعین حسینی
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 150-30Cm
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 05 شهریور 1402
  • حجم فایل : 64.4MB
بنر بیلبوردی خطبه خوانی حضرت زینب شامل نقاشی شمایل حضرت زینب جهت چاپ بنر شهری و بیلبورد اربعین
افزودن به علاقه مندی ها

بنر بیلبوردی خطبه خوانی حضرت زینب با قابلیت ویرایش المان ها کد فایل 1308427

بنر بیلبوردی خطبه خوانی حضرت زینب با قابلیت ویرایش المان ها

بنر بیلبوردی خطبه خوانی حضرت زینب با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در بنر لایه باز خطبه خوانی حضرت زینب از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح بیلبورد خطبه خوانی حضرت زینب شامل متن خطبه حضرت زینب و شامل نقاشی شمایل حضرت زینب می باشد که المان های استفاده شده در بیلبورد لایه باز خطبه حضرت زینب قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان بنر رحلت حضرت زینب لایه باز را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ بنر بیلبورد خطبه خوانی حضرت زینب و کاربرد آن

بیلبورد خام اربعین حسینی اغلب در سایز 15 در 3 متر طراحی می شود ولی با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح بنر خطبه خوانی حضرت زینب، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (فلکس، پارچه و ...) را دارا می باشد. بنر 15 در 3 متر، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 30 در 6 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتیکه فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، طرح بیلبورد خطبه حضرت زینب و بنر اربعین قابل چاپ و نصب بوده و افت کیفیت به چشم نمی آید. طرح های بیلبورد مراسم خطبه خوانی حضرت زینب که با عنوان بنر پل اربعین یا بنر پل هوایی خطبه خوانی حضرت زینب نیز شناخته می شوند، با هدف نصب در بیلبورد شهری و بیلبورد پل های عابر پیاده به منظور تسلیت خطبه حضرت زینب و اطلاع رسانی مراسم های عزاداری و روضه خطبه خوانی حضرت زینب طراحی و چاپ می شوند.