خادم گراف
خوشنویسی: خادم گراف همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 1327609
  • دسته بندی : بنر انتخابات ریاست جمهوری
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 90-200Cm
  • رزولوشن : 72dpi
  • تاریخ انتشار : 22 خرداد 1403
  • حجم فایل : 43.1MB

برچسب ها:

انتخابات
طرح استند انتخاباتی دکتر سعید جلیلی جهت چاپ بنر تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری
افزودن به علاقه مندی ها

طرح استند انتخاباتی دکتر سعید جلیلی با عکس نامزد انتخاباتی کد فایل 1327609

طرح استند انتخاباتی دکتر سعید جلیلی با عکس نامزد انتخاباتی

طرح استند انتخاباتی دکتر سعید جلیلی با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز استند انتخاباتی سعید جلیلی از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح خام استند دکتر سعید جلیلی شامل خوشنویسی دکتر سعید جلیلی، عکس دکتر سعید جلیلی و متن معرفی نامزد انتخابات ریاست جمهوری می‌باشد. المان های استفاده شده در طرح بنر ایستاده کاندید انتخابات دکتر سعید جلیلی قابلیت ویرایش، جابه‌جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب با سلیقه خودتان استند تبلیغاتی سعید جلیلی را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح بنر و استند انتخابات دکتر سعید جلیلی و کاربرد آن

ابعاد طرح بنر ایستاده خام انتخابات سعید جلیلی در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح انتخابات ریاست جمهوری، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (کاغذ، بنر و ...) را دارا می باشد. همچنین می توان با ویرایش، طرح لایه باز بنر ستاد مردمی جلیلی را به سایز قالب شبکه های اجتماعی تبدیل نمود. برای مثال استند شهری سعید جلیلی علاوه بر چاپ به صورت استند لایه باز تبلیغ کاندیدای انتخابات، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتیکه فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی آید.طرح خام استند تبلیغاتی دکتر سعید جلیلی به عنوان استند تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، بنر تبلیغ کاندید انتخابات، عکس کاندید انتخابات، پوستر تبلیغاتی با عکس نامزدهای انتخاباتی در حوزه های انتخاباتی، اماکن اداری، عمومی و سطح شهر نصب می‌گردد.