مهدی صدیق پور
طراح: مهدی صدیق پور همه 17 اثر طراح را اینجا ببینید

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 1487390
  • دسته بندی : آگهی ترحیم پدر
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : A3
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 22 خرداد 1403
  • حجم فایل : 55.8MB

برچسب ها:

آگهی ترحیم
طرح لایه باز اعلامیه ترحیم پدر شامل عکس شمع و گل جهت چاپ آگهی ترحیم فوت پدر
افزودن به علاقه مندی ها

طرح لایه باز اعلامیه ترحیم پدر با خوشنویسی انا لله و انا الیه راجعون کد فایل 1487390

طرح لایه باز اعلامیه ترحیم پدر با خوشنویسی انا لله و انا الیه راجعون

طرح لایه باز اعلامیه ترحیم پدر با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم‌افزار فتوشاپ به‌صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در فایل لایه باز اعلامیه ترحیم پدر از تصاویر و المان‌های باکیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده‌شده، همچنین نکات مهم در طرح آگهی ترحیم پدر مانند رنگ‌بندی، رعایت حاشیه، فاصله‌ها، فضای کافی برای درج متن، سایز و نوع فونت مناسب طراحی آگهی ترحیم و ... رعایت گردیده است. طرح آگهی ترحیم پدر شامل خوشنویسی انا لله و انا الیه راجعون، شعر روشنی بخش دل هر باهنر باشد پدر، بهترین سرمایه از بهر پسر باشد پدر، محل جایگذاری عکس متوفی، عکس گل، شمع و کادر می‌باشد که المان‌های استفاده‌شده در آگهی ترحیم لایه باز پدر قابلیت ویرایش، جابه‌جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب باسلیقه خودتان نمونه اعلامیه ترحیم پدر را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ اعلامیه ترحیم پدر و کاربرد آن

ابعاد طرح خام آگهی ترحیم پدر در جدول ویژگی‌های فایل درج‌شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای اعلامیه ترحیم پدر، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه، همچنین چاپ روی متریال‌های مختلف مانند بنر، کاغذ، گلاسه و ... را دارا می‌باشد. برای مثال آگهی ترحیم خام پدر در ابعاد A3 رزولوشن 300 dpi علاوه بر چاپ افست پوستر 100 در 70 سانتیمتر، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت در ابعاد بزرگتر مانند 2 در 3 متر و بدون افت کیفیت را دارا می‌باشد. به طور کلی، آگهی ترحیم به منظور اطلاع رسانی از فوت یک فرد و دعوت از دوستان و آشنایان به مراسم تشییع، چهلم و سالگرد متوفی مورد استفاده قرار می‌گیرد.