آخرین بازدیدها:
تراکت آرایشگاه زنانه

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 1723609
  • دسته بندی : بنر حلول ماه ربیع الاول
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 30-40Cm
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 04 شهریور 1402
  • حجم فایل : 33.6MB
طرح پوستر ماه ربیع الاول شامل تایپوگرافی ربیع الاول جهت چاپ بنر و پوستر آغاز ماه ربیع الاول
افزودن به علاقه مندی ها

طرح پوستر ماه ربیع الاول با خوشنویسی ربیع الاول کد فایل 1723609

طرح پوستر ماه ربیع الاول با خوشنویسی ربیع الاول

طرح پوستر ماه ربیع الاول با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح بنر تبریک ربیع الاول از تصاویر و المان‌های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح بنر ماه ربیع الاول شامل تایپوگرافی ربیع الاول و وکتور گل نرگس و پروانه می باشد. المان‌های استفاده شده در طرح ربیع الاول قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان پوستر خام ربیع الاول را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ بنر لایه باز ربیع الاول و کاربرد آن

ابعاد پوستر تبریک حلول ماه ربیع الاول در جدول ویژگی‌های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (کاغذ، بنر و ...) را دارا می باشد. همچنین می توان با ویرایش، طرح لایه باز پوستر ماه ربیع الاول را به سایز قالب شبکه‌های اجتماعی تبدیل نمود. برای مثال طرح لایه باز بنر ماه ربیع الاول در ابعاد 30 در 40 سانتیمتر رزولوشن 300 dpi علاوه بر چاپ افست پوستر 100 در 70 سانتیمتر، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 8 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتی که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی‌آید. بنر خام حلول ماه ربیع الاول به عنوان استند شهری، بنر شهرداری، پوستر شهری، بنر تبلیغات شهری در اماکن اداری، تاریخی، عمومی، سطح شهر و مراسمات ملی و مذهبی نصب می‌گردد.