مهدی رمضانی چاهک
طراح: مهدی رمضانی چاهک همه 3072 اثر طراح را اینجا ببینید

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 1730528
  • دسته بندی : بنر و تابلو آرایشگاه مردانه
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 30-40Cm
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 02 شهریور 1402
  • حجم فایل : 40.7MB
طرح لایه باز بنر آرایشگاه آقایان شامل عکس مدل مرد جهت چاپ بنر و تابلو مغازه پیراش مردانه
افزودن به علاقه مندی ها

طرح لایه باز بنر آرایشگاه آقایان کد فایل 1730528

طرح لایه باز بنر آرایشگاه آقایان

طرح لایه باز بنر آرایشگاه آقایان با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم‌افزار فتوشاپ به‌صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز بنر آرایشگاه مردانه از تصاویر و المان‌های باکیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده‌شده، همچنین نکات مهم در طرح پوستر مشاغل مانند رنگ‌بندی، رعایت حاشیه، فاصله‌ها، سایز و نوع فونت مناسب طراحی پوستر مشاغل و ... رعایت گردیده است. طرح بنر آرایشگاه مردانه شامل عکس مدل مرد با رنگ بندی طلایی می‌باشد که المان‌های استفاده‌شده در طرح پوستر آرایشگاه آقایان قابلیت ویرایش، جابه‌جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب باسلیقه خودتان طرح بنر تبلیغاتی آرایشگاه مردانه را ویرایش نمایید، همچنین با تغییر تصاویر و متن‌ها می‌توانید طرح پوستر آرایش و پیرایش مردانه را به طرح پوستر شغل موردنظر خود تبدیل نمایید.

ابعاد قابل‌چاپ پوستر آرایشگاه مردانه و کاربرد آن

ابعاد بنر آرایشگاه آقایان در جدول ویژگی‌های فایل درج‌شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح آرایشگاه مردانه، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه، همچنین چاپ روی متریال‌های مختلف مانند کاغذ، بنر، فلکس و مش را دارا می‌باشد. برای مثال بنر خام آرایشگاه مردانه در ابعاد 30 در 40 سانتیمتر رزولوشن 300 dpi قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 8 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتی که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی آید. طرح لایه باز بنر مشاغل علاوه بر استفاده به عنوان پوستر دیواری مغازه ها و اماکن تجاری، به منظور زیباسازی دکور و فضای داخلی کسب و کارها و مغازه ها قابل استفاده و نصب می باشد.