محمدرضا ارجمند
طراح: محمدرضا ارجمند همه 3446 اثر طراح را اینجا ببینید
سعید رهنما
خوشنویسی: سعید رهنما همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 1856230
  • دسته بندی : بنر اربعین حسینی
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 50-30Cm
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 05 شهریور 1402
  • حجم فایل : 108MB
طرح جایگاه خطبه خوانی حضرت زینب شامل خوشنویسی یا زینب کبری جهت چاپ بنر جایگاه خطبه حضرت زینب در اربعین
افزودن به علاقه مندی ها

طرح جایگاه خطبه خوانی حضرت زینب با خوشنویسی یا زینب کبری کد فایل 1856230

طرح جایگاه خطبه خوانی حضرت زینب با خوشنویسی یا زینب کبری

طرح جایگاه خطبه خوانی حضرت زینب با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز پشت منبر خطبه خوانی حضرت زینب از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح لایه باز بنر پشت منبری خطبه خوانی حضرت زینب شامل تایپوگرافی یا زینب کبری و عکس شمایل حضرت زینب می باشد که المان های استفاده شده در طرح بنر پشت مداح خطبه خوانی حضرت زینب قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح دکور خطبه خوانی حضرت زینب لایه باز را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ بنر پشت منبری و جایگاه خطبه خوانی حضرت زینب و کاربرد آن

طرح بنر پشت سن خطبه خوانی حضرت زینب اغلب در سایز 3 در 5 متر طراحی می شود ولی با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح بنر پشت منبر خطبه خوانی حضرت زینب، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (فلکس، پارچه و ...) را دارا می باشد. بنر 3 در 5 ، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 10 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتی که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، بنر پشت منبری قرائت خطبه حضرت زینب و بنر اربعین قابل چاپ و نصب بوده و افت کیفیت به چشم نمی آید. بنر پشت سن و طرح جایگاه خطبه خوانی حضرت زینب به عنوان یکی از انواع بنر خام وفات حضرت زینب، علاوه بر نصب در استندها و بیلبورد های شهری، بیشتر به منظور طراحی دکور سِن و جایگاه سخنرانی در همایش ها، سمینارها و مراسمات ملّی و همچنین در مراسمات مذهبی به منظور تزئین دکور و پشت منبری سخنران استفاده می شود. مخمل های مذهبی و چاپ مخمل این طرحها به منظور تزیین دکور مخمل در مراسمات مذهبی و هیئت ها کاربرد زیادی دارد.