پادشاه هنر | KingArt
طراح: پادشاه هنر | KingArt همه 27168 اثر طراح را اینجا ببینید

تمامی حقوق برای پادشاه هنر | KingArt محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

رایگان
موکاپ بنر ایستاده رایگان به صورت لایه باز با فرمت psd جهت پیش نمایش طرح پایه استند و پاپ آپ استند
افزودن به علاقه مندی ها

موکاپ بنر ایستاده رایگان کد فایل 2048195

موکاپ بنر ایستاده رایگان

موکاپ بنر ایستاده رایگان به صورت فایل لایه باز رایگان جهت دانلود بر روی سایت طرح دات آی آر قرار گرفته است. موکاپ استند یک قالب آماده و کاملا لایه‌باز است که توسط آن می‌توانید در نرم‌افزار فتوشاپ پیش‌نمایش‌هایی زیبا و جذاب از طرح پایه استند نمایشگاهی و تبلیغاتی خود را بر روی این قالب آماده ایجاد کنید. اگر طراح گرافیکی یا سفارش دهنده طرح بنر استندی بخواهد نتیجه طراحی را به صورت یک طرح چاپ شده و نصب شده بر روی پایه استند یا رول آپ مشاهده کند، بهترین راه، استفاده از موکاپ پایه استند برای پیش نمایش نتیجه نهایی به مشتری است. موکاپ رایگان پیش نمایش بنر ایستاده در قالب یک فایل psd بر روی سایت بارگذاری شده است که خیلی ساده و راحت قادر به استفاده و یا ویرایش آن در محیط فتوشاپ خواهید بود.