محمد رضا برزگری
طراح: محمد رضا برزگری همه 185 اثر طراح را اینجا ببینید
مهدی جهانبخش
خوشنویسی: مهدی جهانبخش همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 2149805
  • دسته بندی : بروشور اربعین حسینی
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : A4
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 02 شهریور 1402
  • حجم فایل : 27.5MB

برچسب ها:

اربعین
بروشور راهنمای جامع پیاده روی اربعین شامل خوشنویسی حیاتنا حسین جهت چاپ بروشور سه لت اربعین
افزودن به علاقه مندی ها

بروشور راهنمای جامع پیاده روی اربعین با خوشنویسی حیاتنا الحسین کد فایل 2149805

بروشور راهنمای جامع پیاده روی اربعین با خوشنویسی حیاتنا الحسین

بروشور راهنمای جامع پیاده روی اربعین با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز بروشور اربعین که غالباً در قالب سه و چهار لت (چند لتی) طراحی می‌شود از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح بروشور اربعین شامل خوشنویسی حیاتنا الحسین، نقشه راهنمای مسیرهای پیاده‌ روی اربعین از مرز ایران تا نجف و کربلا، جدول فاصله مرزهای ایران تا کربلا و نجف، دستورالعمل‌ها و توصیه‌های ایمنی و سلامت در پیاده روی می‌باشد. المان‌های استفاده شده در بروشور لایه باز اربعین حسینی قابلیت حذف، ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح بروشور راهنمای پیاده روی اربعین را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح بروشور راهنمای پیاده روی زائران اربعین و کاربرد آن

ابعاد فایل لایه باز بروشور پیاده روی اربعین در جدول ویژگی‌های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح بروشور پیاده روی اربعین، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه، افزودن لت‌های جدید و همچنین چاپ در ابعاد و متریال‌های مختلف را دارا می‌باشد. همچنین بروشور خام اربعین قابلیت چاپ افست و دیجیتال بدون افت کیفیت را دارد. بروشور اربعین یکی از ابزارهای فرهنگی و مذهبی است که برای تبلیغات مذهبی، ارائه خدمات فرهنگی و راهنمای زائران اربعین در محل‌های عمومی و مذهبی مانند نمایشگاه‌ها، سازمان‌های دولتی، حسینیه‌ها, مسجدها، موکب‌ها، دفاتر زیارتی و ...استفاده می‌شود و درصورتی که تمایلی به چاپ بروشور ندارید می توانید فایل نهایی بروشور را از طریق شبکه های اجتماعی برای زائران، کاربران و مخاطبین خود ارسال نمایید.

توجه: "طرح دات آی آر" نقشه مسیرها و فاصله مرزهای ایران تا عراق را 2 بار غلطگیری کرده و می‌کوشد تا "بروشورهای راهنمای پیاده روی زائران اربعین" غلط املایی نداشته باشد. با این حال، بازبینی نهایی و اطمینان از درست بودن بروشورهای اربعین، به عهده کاربران محترم است و هیچگونه مسئولیتی متوجه"طرح دات آی آر" نمی‌باشد. کاربران گرامی چنانچه غلط‌های احتمالی نوشته‌ها را به ما گوشزد کنید، بسیار سپاسگزار خواهیم بود.