تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

  • کد فایل : 2154089
  • دسته بندی : بنر و تابلو رستوران و کبابی
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 70-300Cm
  • رزولوشن : 100dpi
  • تاریخ انتشار : 19 خرداد 1403
  • حجم فایل : 20.5MB
رایگان
طرح رایگان پرچم ساحلی رستوران شامل عکس غذا جهت چاپ پرچم هلالی بنر رستوران و کبابی
افزودن به علاقه مندی ها

طرح رایگان پرچم ساحلی رستوران با رنگبندی قرمز کد فایل 2154089

طرح رایگان پرچم ساحلی رستوران با رنگبندی قرمز

طرح رایگان پرچم ساحلی رستوران با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح پرچم ساحلی رستوران از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح خام پرچم ساحلی هلالی رستوران شامل عکس غذا می باشد که المان های استفاده شده در طرح استند پرچمی ایستاده رستوران و کبابی قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح لایه باز پرچم ساحلی و بنر رستوران را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح رایگان پرچم ساحلی رستوران و کاربرد آن

طرح رایگان پرچم ساحلی هلالی رستوران و کبابی اغلب در سایز 0.7 در 3 متر طراحی می شود ولی با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح استند پرچمی قوس دار رستوران، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (فلکس، پارچه و ...) را دارا می باشد. بنر 0.7 در 3، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 1 در 4.5 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتی که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، فایل لایه باز استند پرچم ساحلی بادبانی قابل چاپ بوده و افت کیفیت به چشم نمی‌آید. پرچم‌های بادبانی یا طرح بنر مشاغل ساحلی یک ابزار بسیار موثر در تبلیغات و بازاریابی هستند. از پرچم‌های بادبانی می‌توان در محل کسب و کار، رویدادها، نمایشگاه‌ها و.... برای جلب توجه و جذب بازدیدکنندگان و مشتریان محلی استفاده کرد.