سعید رهنما
خوشنویسی: سعید رهنما همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 2316958
  • دسته بندی : اینستاگرام روز کارمند
  • فرمت فایل : psd
  • مد : RGB
  • ابعاد فایل : اینستاگرام
  • رزولوشن : 72dpi
  • تاریخ انتشار : 29 مرداد 1402
  • حجم فایل : 8.55MB

برچسب ها:

روز کارمند
طرح پست  و استوری تبریک روز کارمند جهت استفاده برای استوری و پست اینستاگرامی روز کارمند
افزودن به علاقه مندی ها

طرح پست و استوری تبریک روز کارمند کد فایل 2316958

طرح پست و استوری تبریک روز کارمند

طرح پست  و استوری تبریک روز کارمند با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ در دو سایز استوری و پست اینستاگرام، به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی گردیده است. در طرح اینستاگرام روز کارمند از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با ابعاد استاندارد شبکه های مجازی استفاده شده، همچنین نکات مهمی مانند حاشیه ها، فاصله‌ها، فضای کافی برای درج متن، عنوان، سایز و نوع فونت مناسب در طراحی اینستاگرام رعایت گردیده است. قالب پست و استوری اینستاگرام روز ملی کارمند شامل خوشنویسی کارمند، عکس پرچم ایران و کیف اداری می باشد و المان های استفاده شده در طرح استوری تبریک روز کارمند قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان دانلود طرح اینستاگرام گرامیداشت روز کارمند را ویرایش و سفارشی سازی نمایید.

ویژگی طرح لایه باز اینستاگرام روز کارمند و کاربرد آن

مشخصات قالب اینستاگرام روز ملی کارمند در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح استوری روز ملی کارمند، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین استفاده در سایر شبکه های اجتماعی را دارا می باشد. از طرح های اینستاگرام میتوان جهت تبریک، تسلیت، تبلیغات کسب و کار، اطلاع رسانی رویدادها و مراسم های مختلف ملی و مذهبی استفاده کرد.