آخرین بازدیدها:
بنر محفل انس با قرآن
حانیه کدخدایی
خوشنویسی: حانیه کدخدایی همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان

برچسب ها:

عید قربان
استوری اطلاع رسانی نماز عید قربان جهت اطلاع رسانی نماز عید سعید قربان
افزودن به علاقه مندی ها

استوری اطلاع رسانی نماز عید قربان با تایپوگرافی نماز عید قربان کد فایل 2375180

استوری اطلاع رسانی نماز عید قربان با تایپوگرافی نماز عید قربان

استوری اطلاع رسانی نماز عید قربان با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ در دو سایز استوری و پست اینستاگرام، به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی گردیده است. در طرح لایه باز اینستاگرام اطلاعیه نماز عید سعید قربان از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با ابعاد استاندارد شبکه های مجازی استفاده شده، همچنین نکات مهمی مانند حاشیه ها، فاصله‌ها، فضای کافی برای درج متن، عنوان، سایز و نوع فونت مناسب در طراحی اینستاگرام رعایت گردیده است. قالب پست و استوری اینستاگرام عید قربان شامل تایپوگرافی نماز عید قربان و محل جایگذاری زمان و مکان مراسم می باشد و المان های استفاده شده در طرح استوری اطلاعیه نماز عید قربان قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح پست اینستاگرام اطلاعیه نماز عید قربان را ویرایش و سفارشی سازی نمایید.

ویژگی طرح لایه باز اینستاگرام نماز عید سعید قربان و کاربرد آن

مشخصات قالب اینستاگرام اعلامیه نماز عید قربان در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح استوری اطلاعیه نماز عید سعید قربان، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین استفاده در سایر شبکه های اجتماعی را دارا می باشد. از طرح های اینستاگرام میتوان جهت تبریک، تسلیت، تبلیغات کسب و کار، اطلاع رسانی رویدادها و مراسم های مختلف ملی و مذهبی استفاده کرد.