ابوالفضل حشمتی
تایپوگرافی: ابوالفضل حشمتی همه فایل‌های این هنرمند
خادم گراف
خوشنویسی: خادم گراف همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

  • کد فایل : 2451796
  • دسته بندی : سکه عید سعید غدیر
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 9-6Cm
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 19 خرداد 1403
  • حجم فایل : 8.53MB
رایگان
طرح رایگان سکه عید غدیر شامل تایپوگرافی عید سعید غدیر خم و وکتور گل جهت چاپ کارت سکه عیدی غدیر
افزودن به علاقه مندی ها

طرح رایگان سکه عید غدیر با تایپوگرافی عید سعید غدیر خم کد فایل 2451796

طرح رایگان سکه عید غدیر با تایپوگرافی عید سعید غدیر خم

طرح رایگان سکه عید غدیر با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم‌افزار فتوشاپ به‌صورت لایه باز و پشت و رو (دو رو) توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز سکه عید غدیر از تصاویر و المان‌های باکیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده‌شده، همچنین نکات مهم در طرح رایگان کارت سکه غدیر مانند رنگ‌بندی، رعایت حاشیه، فاصله‌ها، فضای کافی برای درج متن، سایز و نوع فونت مناسب طراحی کارت هدیه عید غدیر و ... رعایت گردیده است. نمونه سکه عید غدیر شامل تایپوگرافی به جز از علی نباشد به جهان گره گشایی، تایپوگرافی عید سعید غدیر خم و وکتور گل می‌باشد که المان‌های استفاده‌شده در طرح سکه عید غدیر خم قابلیت ویرایش، جابه‌جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب باسلیقه خودتان طرح لایه باز کارت سکه غدیر را ویرایش نمایید، همچنین با تغییر تصاویر و متن‌ها می‌توانید طرح سکه عید غدیر را شخصی سازی و سفارشی نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح رایگان سکه عید غدیر و کاربرد آن

ابعاد طرح لایه باز کارت هدیه غدیر در جدول ویژگی‌های فایل درج‌شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح سکه عید سعید غدیر رایگان، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه مانند طرح کارت سکه مربع، دایره، برش خاص، قالب اختصاصی و ... را دارا می‌باشد. طرح خام سکه عید غدیر قابلیت چاپ افست و چاپ دیجیتال روی انواع جنس کارت هدیه مانند گلاسه، لمینت، کتان، کرافت، سلفون و پی‌وی‌سی و  ... را دارد. همچنین می‌توان از طرح های کارت سکه عید غدیر به عنوان ابزاری برای ترویج ارزش‌های دینی، فرهنگ‌سازی، تجلیل، گرامیداشت، تقویت معنویات و دیگر مقاصد فرهنگی و مذهبی استفاده کرد.