تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 2476901
  • دسته بندی : آگهی ترحیم جوان
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : A3
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 29 مرداد 1402
  • حجم فایل : 29.3MB

برچسب ها:

آگهی ترحیم
طرح لایه باز آگهی فوت جوان ناکام شامل قاب عکس مرحوم و وکتور گل و شمع جهت چاپ آگهی ترحیم جوان ناکام
افزودن به علاقه مندی ها

طرح لایه باز آگهی فوت جوان ناکام کد فایل 2476901

طرح لایه باز آگهی فوت جوان ناکام

طرح لایه باز آگهی فوت جوان ناکام با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم‌افزار فتوشاپ به‌صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در فایل لایه باز اعلامیه ترحیم جوان از تصاویر و المان‌های باکیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده‌شده، همچنین نکات مهم در طرح آگهی ترحیم جوان مانند رنگ‌بندی، رعایت حاشیه، فاصله‌ها، فضای کافی برای درج متن، سایز و نوع فونت مناسب طراحی آگهی ترحیم و ... رعایت گردیده است. طرح لایه باز آگهی ترحیم پسر جوان شامل محل جایگذاری عکس متوفی، وکتور گل و شمع می‌باشد که المان‌های استفاده‌شده در آگهی ترحیم لایه باز جوان قابلیت ویرایش، جابه‌جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب باسلیقه خودتان نمونه اعلامیه ترحیم جوان را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ اعلامیه ترحیم جوان و کاربرد آن

ابعاد فایل لایه باز آگهی ترحیم جوان در جدول ویژگی‌های فایل درج‌شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای اعلامیه ترحیم جوان، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه، همچنین چاپ روی متریال‌های مختلف مانند بنر، کاغذ، گلاسه و ... را دارا می‌باشد. برای مثال آگهی ترحیم خام جوان ناکام در ابعاد A3 رزولوشن 300 dpi علاوه بر چاپ افست پوستر 100 در 70 سانتیمتر، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت در ابعاد بزرگتر مانند 2 در 3 متر و بدون افت کیفیت را دارا می‌باشد. به طور کلی، آگهی ترحیم به منظور اطلاع رسانی از فوت یک فرد و دعوت از دوستان و آشنایان به مراسم تشییع، چهلم و سالگرد متوفی مورد استفاده قرار می‌گیرد.