محمدرضا ارجمند
طراح: محمدرضا ارجمند همه 3434 اثر طراح را اینجا ببینید
سعید رهنما
خوشنویسی: سعید رهنما همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
طرح لایه باز بیلبورد دهه آخر صفر شامل عکس گل جهت چاپ بنر و بیلبورد دهه اخر صفر
افزودن به علاقه مندی ها

طرح لایه باز بیلبورد دهه آخر صفر با خوشنویسی محمد مصطفی حسن مجتبی رضا المرتضی کد فایل 2504631

طرح لایه باز بیلبورد دهه آخر صفر با خوشنویسی محمد مصطفی حسن مجتبی رضا المرتضی

طرح لایه باز بیلبورد دهه آخر صفر با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در بیلبورد لایه باز دهه آخر صفر از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح بیلبورد رحلت پیامبر و شهادت امام حسن و امام رضا شامل خوشنویسی محمد مصطفی، حسن مجتبی، رضا المرتضی و عکس گل می باشد که المان های استفاده شده در طرح بیلبورد رحلت حضرت محمد و شهادت امام حسن و امام رضا قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح بنر دهه آخر صفر را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح لایه باز بیلبورد دهه آخر صفر و کاربرد آن

بیلبورد خام دهه آخر صفر اغلب در سایز 15 در 3 متر طراحی می شود ولی با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح بنر پل عابر رحلت پیامبر و شهادت امام حسن مجتبی، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (فلکس، پارچه و ...) را دارا می باشد. بنر 15 در 3 متر، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 30 در 6 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتیکه فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، طرح بیلبورد دهه آخر صفر و شهادت پیامبر و امام حسن و امام رضا قابل چاپ و نصب بوده و افت کیفیت به چشم نمی آید. طرح های بیلبورد دهه آخر صفر که با عنوان بنر پل دهه آخر صفر یا بنر پل هوایی دهه آخر صفر نیز شناخته می شوند، با هدف نصب در بیلبورد شهری و بیلبورد پل های عابر پیاده به منظور تسلیت شهادت حضرت محمد و امام حسن و امام رضا و اطلاع رسانی مراسم های عزاداری و روضه دهه آخر صفر طراحی و چاپ می شوند.