صدیقه خان رمکی
طراح: صدیقه خان رمکی همه 1282 اثر طراح را اینجا ببینید
محمد بیابانی
تصویرسازی: محمد بیابانی همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 2539064
  • دسته بندی : تراکت مهدکودک و پیش دبستانی
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : A4
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 06 شهریور 1402
  • حجم فایل : 12.0MB
تراکت تبلیغاتی پیش دبستانی لایه باز شامل تصویرسازی کودک جهت چاپ تراکت مهدکودک و پیش دبستانی
افزودن به علاقه مندی ها

تراکت تبلیغاتی پیش دبستانی لایه باز کد فایل 2539064

تراکت تبلیغاتی پیش دبستانی لایه باز

تراکت تبلیغاتی پیش دبستانی لایه باز با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم‌افزار فتوشاپ به‌صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در نمونه تراکت پیش دبستانی از تصاویر و المان‌های باکیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده‌شده، همچنین نکات مهم در طرح خام تراکت پیش دبستانی مانند رنگ‌بندی، رعایت حاشیه، فاصله‌ها، فضای کافی برای درج متن، سایز و نوع فونت مناسب طراحی تراکت و ... رعایت گردیده است. طرح لایه باز تراکت مهد کودک شامل تصویرسازی پسر و دختر دانش آموز می‌باشد که المان‌های استفاده‌شده در طرح تراکت مهد کودک قابلیت ویرایش، جابه‌جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب باسلیقه خودتان تراکت لایه باز پیش دبستانی را ویرایش نمایید، همچنین با تغییر تصاویر و متن‌ها می‌توانید طرح تراکت مهدکودک را به طرح تراکت کسب و کار مد نظر خود شخصی سازی نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح لایه باز تراکت پیش دبستانی و کاربرد آن

ابعاد طرح تراکت تبلیغاتی پیش دبستانی در جدول ویژگی‌های فایل درج‌شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح پیش دبستانی، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه، همچنین چاپ روی متریال‌های مختلف مانند بنر، کاغذ، گلاسه و ... را دارا می‌باشد. برای مثال تراکت خام پیش دبستانی در ابعاد A4 رزولوشن 300 dpi قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت در ابعاد بزرگتر مانند 3 در 4 متر و بدون افت کیفیت را دارا می‌باشد. تراکت ها به عنوان یک ابزار تبلیغاتی بسیار موثر محسوب می شوند و به دلیل هزینه کم و تأثیر بالا، در بسیاری از کسب و کارها به عنوان روشی برای تبلیغات و رویدادهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.