سعید رهنما
خوشنویسی: سعید رهنما همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 2564108
  • دسته بندی : بنر شهادت امام رضا (ع)
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 30-40Cm
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 05 شهریور 1402
  • حجم فایل : 52.8MB
طرح بنر خام شهادت امام رضا شامل خوشنویسی یا علی بن موسی الرضا جهت چاپ بنر و پوستر شهادت امام رضا
افزودن به علاقه مندی ها

طرح بنر خام شهادت امام رضا با تایپوگرافی یا علی بن موسی الرضا کد فایل 2564108

طرح بنر خام شهادت امام رضا با تایپوگرافی یا علی بن موسی الرضا

طرح بنر خام شهادت امام رضا با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز شهادت امام رضا از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح لایه باز بنر شهادت امام رضا شامل عکس گنبد و گلدسته امام رضا و با خوشنویسی یا علی بن موسی الرضا می باشد که المان های استفاده شده در پوستر لایه باز شهادت امام رضا قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح پوستر شهادت امام رضا را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ بنر لایه باز شهادت امام رضا و کاربرد آن

ابعاد بنر لایه باز شهادت امام رضا در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای بنر خام شهادت امام رضا و دهه آخر صفر، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (کاغذ، بنر و ...) را دارا می باشد. همچنین می توان با ویرایش، بنر شهادت امام رضا لایه باز را به سایز قالب شبکه های اجتماعی تبدیل نمود. برای مثال طرح لایه باز بنر شهادت علی بن موسی الرضا در ابعاد 30 در 40 سانتیمتر رزولوشن 300 dpi علاوه بر چاپ افست پوستر 100 در 70 سانتیمتر به صورت پوستر خام شهادت امام رضا، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 8 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتی که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی آید. طرح بنر شهادت امام رضا به عنوان استند شهری، بنر شهرداری، پوستر شهری، بنر تبلیغات شهری در اماکن اداری، تاریخی، عمومی، سطح شهر و مراسمات ملی و مذهبی جهت تسلیت شهادت امام رضا نصب می گردد.