تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

رایگان
پوستر رایگان شهادت رئیسی در حادثه سقوط هلیکوپتر شامل خوشنویسی سید ابراهیم رئیسی جهت چاپ بنر و پوستر
افزودن به علاقه مندی ها

پوستر رایگان شهادت رئیسی در حادثه سقوط هلیکوپتر با نقاشی دیجیتال شهید ابراهیم رئیسی کد فایل 2583491

پوستر رایگان شهادت رئیسی در حادثه سقوط هلیکوپتر با نقاشی دیجیتال شهید ابراهیم رئیسی

پوستر رایگان شهادت رئیسی در حادثه سقوط هلیکوپتر با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز پوستر تسلیت شهادت رئیس جمهور از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح پوستر رایگان شهادت آیت الله رئیسی در سانحه سقوط بالگرد شامل نقاشی دیجیتال شهید ابراهیم رئیسی، خوشنویسی سید ابراهیم رئیسی و وکتور پر می باشد که المان های استفاده شده در بنر لایه باز رایگان ارتحال آیت الله رئیسی قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح بنر رایگان شهادت رئیس جمهور ابراهیم رئیسی در سانحه سقوط بالگرد را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ بنر رایگان تسلیت شهادت رئیس جمهور ابراهیم رئیسی در سانحه سقوط بالگرد و کاربرد آن

ابعاد بنر رایگان ارتحال رئیس جمهور در سانحه سقوط هلیکوپتر حامل کاروان ریاست جمهور در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (کاغذ، بنر و ...) را دارا می باشد. همچنین می توان با ویرایش، طرح لایه باز بنر تسلیت شهادت حجت الاسلام آیت الله رئیسی را به سایز قالب شبکه های اجتماعی تبدیل نمود. برای مثال بنر خام وفات آیت الله ابراهیم رئیسی در ابعاد 30 در 40 سانتیمتر رزولوشن 300 dpi علاوه بر چاپ افست پوستر 100 در 70 سانتیمتر، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 8 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتی که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی آید. پوستر خام تسلیت فوت آیت الله رئیسی در سانحه سقوط بالگرد در آذربایجان شرقی به عنوان استند شهری، بنر شهرداری، پوستر شهری، بنر تبلیغات شهری در اماکن اداری، تاریخی، عمومی، سطح شهر و مراسمات ملی و مذهبی نصب می گردد.