تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 2674935
  • دسته بندی : منو کافه و رستوران
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : A4
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 22 خرداد 1403
  • حجم فایل : 19.9MB
طرح آماده منو ساندویچی شامل وکتور برگر جهت چاپ منو فست فود
افزودن به علاقه مندی ها

طرح آماده منو ساندویچی با وکتور همبرگر کد فایل 2674935

طرح آماده منو ساندویچی با وکتور همبرگر

طرح آماده منو ساندویچی با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم‌افزار فتوشاپ به‌صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در فایل لایه باز منو ساندویچی از تصاویر و المان‌های باکیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده‌شده، همچنین نکات مهم در طرح منو پیتزا فروشی مانند رنگ‌بندی، رعایت حاشیه، فاصله‌ها، فضای کافی برای درج متن، سایز و نوع فونت مناسب طراحی منو و ... رعایت گردیده است. طرح لایه باز منوی فست فود شامل وکتور همبرگر می‌باشد که المان‌های استفاده‌شده در طرح لایه باز منو ساندویچی قابلیت ویرایش، جابه‌جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب باسلیقه خودتان منو لایه باز فست فود را ویرایش نمایید، همچنین با تغییر تصاویر و متن‌ها می‌توانید منو پیتزا فروشی لایه باز را به طرح منو کسب و کار مد نظر خود شخصی سازی نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح لایه باز منو ساندویچی و کاربرد آن

ابعاد منو فست فود لایه باز در جدول ویژگی‌های فایل درج‌شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح منو ساندویچی، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه، همچنین چاپ روی متریال‌های مختلف مانند بنر، کاغذ، گلاسه و ... را دارا می‌باشد. برای مثال منو خام ساندویچی در ابعاد A4 رزولوشن 300 dpi قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت در ابعاد بزرگتر مانند 3 در 4 متر و بدون افت کیفیت را دارا می‌باشد. منو در یک فست فود نه تنها به مشتریان کمک می‌کند تا گزینه‌های مورد علاقه‌شان را انتخاب کنند، بلکه به مدیران ساندویچی نیز در مدیریت سفارشات و موجودی محصولات کمک می‌کند. طراحی منو با دقت و جذابیت می‌تواند تاثیر مهمی در موفقیت و برند فست فود داشته باشد.