سید هادی پوررضوی
طراح: سید هادی پوررضوی همه 7568 اثر طراح را اینجا ببینید

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 2761395
  • دسته بندی : بنر اربعین حسینی
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 30-40Cm
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 01 شهریور 1402
  • حجم فایل : 19.8MB

برچسب ها:

اربعین
بنر توصیه های اخلاقی و معرفتی در پیاده روی اربعین جهت چاپ بنر و پوستر راهنمای جامع سفر اربعین
افزودن به علاقه مندی ها

بنر توصیه های اخلاقی و معرفتی در پیاده روی اربعین جهت چاپ پوستر اربعین کد فایل 2761395

بنر توصیه های اخلاقی و معرفتی در پیاده روی اربعین جهت چاپ پوستر اربعین

بنر توصیه های اخلاقی و معرفتی در پیاده روی اربعین با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز راهنمای جامع سفر اربعین از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. بنر اربعین لایه باز شامل توصیه های اخلاقی و معرفتی در پیاده روی اربعین و عکس زائر کربلا می باشد که المان های استفاده شده در بنر لایه باز راهنمای پیاده روی اربعین قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح توصیه های اخلاقی در پیاده روی اربعین را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ بنر توصیه های اخلاقی و معرفتی در پیاده روی اربعین و کاربرد آن

ابعاد بنر نکات اخلاقی سفر اربعین در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح بنر اینفوگرافی، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (کاغذ، بنر و ...) را دارا می باشد. همچنین می توان با ویرایش،بنر راهنمای توصیه های اخلاقی زائران کربلا را به سایز قالب شبکه های اجتماعی تبدیل نمود. برای مثال طرح لایه باز راهنمای سفر اربعین در ابعاد 30 در 40 سانتیمتر رزولوشن 300 dpi علاوه بر چاپ افست پوستر 60 در 80 سانتیمتر، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 8 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتیکه فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی آید. طرح پوستر راهنمای زائران اربعین حسین به عنوان استند شهری، بنر شهرداری، پوستر شهری، بنر تبلیغات شهری در اماکن اداری، تاریخی، عمومی، سطح شهر و مراسمات ملی و مذهبی نصب می گردد.