تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
دانلود کاتالوگ کلینیک لیزر شامل عکس دستگاه لیزر جهت چاپ کاتالوگ کلینیک لیزر موهای زائد
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود کاتالوگ کلینیک لیزر کد فایل 2768391

دانلود کاتالوگ کلینیک لیزر

دانلود کاتالوگ کلینیک لیزر با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح کاتالوگ کلینیک لیزر موهای زائد که غالباً در قالب دو لت (تک برگ با 1 خط تا) طراحی میشود از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح لایه باز کاتالوگ مرکز لیزر شامل عکس دستگاه لیزر و مدل زن می باشد که المان های استفاده شده در کاتالوگ لایه باز لیزر موهای زائد قابلیت حذف، ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح کاتالوگ کلینیک لیزر را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح کاتالوگ لیزر موهای زائد و کاربرد آن

ابعاد قالب آماده کاتالوگ لیزر موهای زائد در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح کاتالوگ لیزر موهای زائد، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه، افزودن لت های جدید، افزودن خط تاهای بیشتر و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف را دارا می باشد. همچنین کاتالوگ خام مرکز لیزر قابلیت چاپ افست و دیجیتال بدون افت کیفیت را دارد. کاتالوگ ها شامل مجموعه‌ای از اطلاعات در مورد محصولات یک شرکت، فروشگاه، یا سازمان مشخص هستند و به عنوان یک ابزار تبلیغاتی برای جذب مشتریان و ارتقای فروش محصولات استفاده می‌شوند. در کاتالوگ‌ها، عموماً تصاویر و اطلاعات مربوط به محصولات به همراه قیمت‌ها، مشخصات فنی و ویژگی‌های مختلف آن‌ها ذکر می‌شوند. همچنین درصورتی که تمایل به چاپ کاتالوگ ندارید می توانید فایل نهایی کاتالوگ را از طریق شبکه های اجتماعی و وب سایت، به کاربران و بازار هدف خود ارائه نمایید.