خادم گراف
خوشنویسی: خادم گراف همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 2781094
  • دسته بندی : بنر انتخابات ریاست جمهوری
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 90-200Cm
  • رزولوشن : 72dpi
  • تاریخ انتشار : 22 خرداد 1403
  • حجم فایل : 37.2MB

برچسب ها:

انتخابات
طرح خام استند تبلیغاتی حجت الاسلام مصطفی پور محمدی جهت چاپ بنر و استند نامزد انتخاباتی آیت الله پور محمدی
افزودن به علاقه مندی ها

طرح خام استند تبلیغاتی حجت الاسلام مصطفی پور محمدی با عکس پرچم ایران کد فایل 2781094

طرح خام استند تبلیغاتی حجت الاسلام مصطفی پور محمدی با عکس پرچم ایران

طرح خام استند تبلیغاتی حجت الاسلام مصطفی پور محمدی با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز استند انتخاباتی حجت الاسلام مصطفی پور محمدی از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح بنر ایستاده پور محمدی شامل خوشنویسی حجت الاسلام مصطفی پور محمدی، عکس پور محمدی و متن معرفی نامزد انتخابات ریاست جمهوری و عکس پرچم ایران می‌باشد. المان های استفاده شده در طرح استند کاندید انتخابات پور محمدی قابلیت ویرایش، جابه‌جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب با سلیقه خودتان استند تبلیغاتی حجت الاسلام مصطفی پور محمدی را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح بنر و استند انتخابات حجت الاسلام مصطفی پور محمدی و کاربرد آن

ابعاد طرح استند خام انتخابات آیت الله پور محمدی در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح انتخابات ریاست جمهوری، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (کاغذ، بنر و ...) را دارا می باشد. همچنین می توان با ویرایش، طرح لایه باز بنر ستاد مردمی پور محمدی را به سایز قالب شبکه های اجتماعی تبدیل نمود. برای مثال استند حجت الاسلام مصطفی پور محمدی علاوه بر چاپ به صورت استند لایه باز تبلیغ کاندیدای انتخابات، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتیکه فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی آید. طرح استند تبلیغاتی مصطفی پور محمدی به عنوان استند تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، بنر تبلیغ کاندید انتخابات، عکس کاندید انتخابات، پوستر تبلیغاتی با عکس نامزدهای انتخاباتی در حوزه های انتخاباتی، اماکن اداری، عمومی و سطح شهر نصب می‌گردد.