سید هادی پوررضوی
طراح: سید هادی پوررضوی همه 7451 اثر طراح را اینجا ببینید
خادم گراف
خوشنویسی: خادم گراف همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 2851360
  • دسته بندی : بنر انتخابات ریاست جمهوری
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 30-40Cm
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 22 خرداد 1403
  • حجم فایل : 33.9MB

برچسب ها:

انتخابات
بنر خام انتخابات ریاست جمهوری حجت الاسلام مصطفی پور محمدی جهت چاپ بنر تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری
افزودن به علاقه مندی ها

بنر خام انتخابات ریاست جمهوری با عکس مصطفی پور محمدی کد فایل 2851360

بنر خام انتخابات ریاست جمهوری با عکس مصطفی پور محمدی

بنر خام انتخابات ریاست جمهوری حجت الاسلام مصطفی پور محمدی با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در عکس کاندید انتخابات مصطفی پور محمدی از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح پوستر حجت الاسلام مصطفی پور محمدی شامل عکس مصطفی پورمحمدی و متن معرفی نامزد انتخابات ریاست جمهوری می‌باشد. المان های استفاده شده در طرح پوستر کاندید انتخابات حجت الاسلام مصطفی پور محمدی قابلیت ویرایش، جابه‌جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب با سلیقه خودتان پوستر تبلیغاتی مصطفی پور محمدی را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح بنر و پوستر انتخابات حجت الاسلام مصطفی پور محمدی و کاربرد آن

ابعاد طرح لایه باز بنر خام انتخابات مصطفی پور محمدی در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح انتخابات ریاست جمهوری، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (کاغذ، بنر و ...) را دارا می باشد. همچنین می توان با ویرایش، طرح لایه باز بنر ستاد مردمی مصطفی پور محمدی را به سایز قالب شبکه های اجتماعی تبدیل نمود. برای مثال پوستر مصطفی پور محمدی علاوه بر چاپ به صورت پوستر لایه باز تبلیغ کاندیدای انتخابات، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتیکه فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی آید.طرح پوستر تبلیغاتی حجت الاسلام مصطفی پور محمدی به عنوان استند تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، بنر تبلیغ کاندید انتخابات، عکس کاندید انتخابات، پوستر تبلیغاتی با عکس نامزدهای انتخاباتی در حوزه های انتخاباتی، اماکن اداری، عمومی و سطح شهر نصب می‌گردد.