تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 2871056
  • دسته بندی : بنر روز اصناف
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 30-40Cm
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 22 خرداد 1403
  • حجم فایل : 26.4MB

برچسب ها:

روز اصناف
طرح بنر آماده روز اصناف شامل خوشنویسی روز ملی اصناف گرامی باد جهت چاپ پوستر و بنر روز اصناف
افزودن به علاقه مندی ها

طرح بنر آماده روز اصناف با خوشنویسی روز ملی اصناف گرامی باد کد فایل 2871056

طرح بنر آماده روز اصناف با خوشنویسی روز ملی اصناف گرامی باد

طرح بنر آماده روز اصناف با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز روز اصناف از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح بنر روز ملی اصناف شامل خوشنویسی روز ملی اصناف گرامی باد، عکس کلاه ایمنی،جعبه کالا و پرچم ایران می باشد که المان های استفاده شده در طرح بنر روز اصناف قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح روز ملی اصناف را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ بنر لایه باز روز اصناف و کاربرد آن

ابعاد طرح بنر خام روز اصناف در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (کاغذ، بنر و ...) را دارا می باشد. همچنین می توان با ویرایش، طرح لایه باز بنر روز اصناف را به سایز قالب شبکه های اجتماعی تبدیل نمود. برای مثال طرح لایه باز روز ملی اصناف در ابعاد 30 در 40 سانتیمتر رزولوشن 300 dpi علاوه بر چاپ افست پوستر 100 در 70 سانتیمتر، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 8 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتیکه فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی آید. طرح پوستر روز ملی اصناف به عنوان استند شهری، بنر شهرداری، پوستر شهری، بنر تبلیغات شهری در اماکن اداری، تاریخی، عمومی، سطح شهر و مراسمات ملی و مذهبی نصب می گردد.