مهدی رمضانی چاهک
طراح: مهدی رمضانی چاهک همه 3075 اثر طراح را اینجا ببینید

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 2940168
  • دسته بندی : بنر و تابلو باربری
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 300-120Cm
  • رزولوشن : 72dpi
  • تاریخ انتشار : 05 شهریور 1402
  • حجم فایل : 54.1MB

برچسب ها:

باربری
طرح بنر لایه باز وانت تلفنی شامل عکس وانت جهت چاپ بنر و تابلو موسسه حمل و نقل
افزودن به علاقه مندی ها

طرح بنر لایه باز وانت تلفنی کد فایل 2940168

طرح بنر لایه باز وانت تلفنی

طرح بنر لایه باز وانت تلفنی با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم‌افزار فتوشاپ به‌صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز بنر وانت بار از تصاویر و المان‌های باکیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده‌شده، همچنین نکات مهم در طرح لایه باز بنر مشاغل مانند رنگ‌بندی، رعایت حاشیه، فاصله‌ها، سایز و نوع فونت مناسب طراحی تابلو مشاغل و ... رعایت گردیده است. طرح بنر حمل بار شامل عکس نیسان وانت می‌باشد که المان‌های استفاده‌شده در طرح تابلو وانت بار تلفنی قابلیت ویرایش، جابه‌جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب باسلیقه خودتان طرح بنر تبلیغاتی خدمات باربری را ویرایش نمایید، همچنین با تغییر تصاویر و متن‌ها می‌توانید طرح تابلو وانت بار را به طرح تابلوی شغل موردنظر خود تبدیل نمایید.

ابعاد قابل‌چاپ تابلو لایه باز وانت بار و کاربرد آن

ابعاد بنر وانت تلفنی در جدول ویژگی‌های فایل درج‌شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح وانت بار، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه، همچنین چاپ روی متریال‌های مختلف مانند کاغذ، بنر، فلکس و مش را دارا می‌باشد. برای مثال بنر خام حمل بار در ابعاد 50 در 30 سانتیمتر رزولوشن 300 dpi قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 10 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگ‌تر نیز درصورتی‌که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی‌آید. طرح بنر مشاغل علاوه بر استفاده به‌عنوان تابلو در سر درب مغازه‌ها و اماکن تجاری، به‌منظور زیباسازی دکور و فضای داخلی کسب‌وکارها و مغازه‌ها قابل‌استفاده و نصب می‌باشد.