تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

  • کد فایل : 2986501
  • دسته بندی : بنر و تابلو سوپر گوشت
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 70-300Cm
  • رزولوشن : 100dpi
  • تاریخ انتشار : 20 خرداد 1403
  • حجم فایل : 12MB
رایگان
طرح پرچم ساحلی رایگان قصابی شامل عکس گوشت جهت چاپ تابلو و بنر قصابی و سوپر گوشت
افزودن به علاقه مندی ها

طرح پرچم ساحلی رایگان قصابی با متن قابل ویرایش کد فایل 2986501

طرح پرچم ساحلی رایگان قصابی با متن قابل ویرایش

طرح پرچم ساحلی رایگان قصابی با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح پرچم ساحلی قصابی از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح پرچم هلالی قصابی شامل متن قابل ویرایش می باشد که المان های استفاده شده در طرح استند پرچمی ایستاده گوشت فروشی قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح لایه باز پرچم ساحلی سوپر گوشت را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح پرچم ساحلی رایگان قصابی و کاربرد آن

طرح پرچم ساحلی هلالی سوپر گوشت اغلب در سایز 0.7 در 3 متر طراحی می شود ولی با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح استند پرچمی قوس دار قصابی، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (فلکس، پارچه و ...) را دارا می باشد. بنر 0.7 در 3، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 1 در 4.5 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتی که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، فایل لایه باز استند پرچم ساحلی بادبانی قابل چاپ بوده و افت کیفیت به چشم نمی‌آید. پرچم‌های بادبانی یا بنر مشاغل ساحلی یک ابزار بسیار موثر در تبلیغات و بازاریابی هستند. از پرچم‌های بادبانی می‌توان در محل کسب و کار، رویدادها، نمایشگاه‌ها و.... برای جلب توجه و جذب بازدیدکنندگان و مشتریان محلی استفاده کرد.