سعید رهنما
خوشنویسی: سعید رهنما همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
طرح بنر اطلاعیه دهه آخر صفر شامل تایپوگرافی محمد مصطفی حسن مجتبی رضا المرتضی جهت چاپ بنر و پوستر
افزودن به علاقه مندی ها

طرح بنر اطلاعیه دهه آخر صفر دارای زمان و مکان مراسم روضه کد فایل 3246859

طرح بنر اطلاعیه دهه آخر صفر دارای زمان و مکان مراسم روضه

طرح بنر اطلاعیه دهه آخر صفر با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز اطلاعیه شهادت امام حسن و امام رضا و رحلت پیامبر از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح اطلاعیه خام رحلت پیامبر و شهادت امام حسن و امام رضا شامل تایپوگرافی محمد مصطفی حسن مجتبی رضا المرتضی و دارای زمان و مکان مراسم روضه و عزاداری می باشد که المان های استفاده شده در طرح بنر اطلاع رسانی دهه آخر صفر قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح اطلاعیه رحلت پیامبر و شهادت امام رضا و امام حسن را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح لایه باز اطلاعیه دهه آخر صفر و کاربرد آن

ابعاد طرح بنر اطلاع رسانی دهه آخر صفر در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح بنر دهه آخر صفر، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (کاغذ، بنر و ...) را دارا می باشد. همچنین می توان با ویرایش، طرح بنر اطلاعیه مراسم دهه آخر صفر را به سایز قالب شبکه های اجتماعی تبدیل نمود. برای مثال طرح اعلامیه خام شهادت حضرت محمد و امام حسن و امام رضا در ابعاد 30 در 40 سانتیمتر رزولوشن 300 dpi علاوه بر چاپ افست پوستر 100 در 70 سانتیمتر به صورت پوستر اطلاع رسانی رحلت حضرت محمد و امام حسن و امام رضا ، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 8 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتی که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی آید. بنر اطلاعیه شهادت امام رضا، امام حسن و رحلت پیامبر لایه باز به عنوان استند شهری، بنر شهرداری، پوستر شهری، بنر تبلیغات شهری در اماکن اداری، تاریخی، عمومی، سطح شهر و مراسمات ملی و مذهبی جهت تسلیت دهه آخر صفر نصب می گردد.