سید هادی پوررضوی
طراح: سید هادی پوررضوی همه 7555 اثر طراح را اینجا ببینید

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 3497805
  • دسته بندی : بنر اربعین حسینی
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 30-40Cm
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 05 شهریور 1402
  • حجم فایل : 26.5MB
دانلود بنر اطلاع رسانی خطبه خوانی حضرت زینب جهت چاپ پوستر و بنر اطلاع رسانی قرائت خطبه حضرت زینب
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود بنر اطلاع رسانی خطبه خوانی حضرت زینب با قابلیت ویرایش زمان و مکان مراسم کد فایل 3497805

دانلود بنر اطلاع رسانی خطبه خوانی حضرت زینب با قابلیت ویرایش زمان و مکان مراسم

دانلود بنر اطلاع رسانی خطبه خوانی حضرت زینب با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز اطلاعیه خطبه خوانی حضرت زینب از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح بنر خطبه خوانی حضرت زینب شامل خوشنویسی خطبه خوانی حضرت زینب و دارای زمان و مکان اجرای مراسم می باشد که المان های استفاده شده در طرح پوستر خطبه خوانی حضرت زینب قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح لایه باز خطبه خوانی حضرت زینب را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ بنر لایه باز خطبه خوانی حضرت زینب و کاربرد آن

ابعاد طرح بنر شهادت حضرت زینب در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (کاغذ، بنر و ...) را دارا می باشد. همچنین می توان با ویرایش، بنر اطلاع رسانی خطبه خوانی وفات حضرت زینب را به سایز قالب شبکه های اجتماعی تبدیل نمود. برای مثال طرح لایه باز اطلاعیه خطبه خوانی رحلت حضرت زینب و بنر اربعین در ابعاد 30 در 40 سانتیمتر رزولوشن 300 dpi علاوه بر چاپ افست پوستر 100 در 70 سانتیمتر، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 8 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتیکه فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی آید. طرح پوستر اطلاع رسانی خطبه خوانی حضرت زینب کبری به عنوان استند شهری، بنر شهرداری، پوستر شهری، بنر تبلیغات شهری در اماکن اداری، تاریخی، عمومی، سطح شهر و مراسمات ملی و مذهبی نصب می گردد.