امیرحسین یعقوبیان
طراح: امیرحسین یعقوبیان همه 223 اثر طراح را اینجا ببینید

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
طرح لایه باز بنر روز مبارزه با استعمار انگلیس جهت چاپ بنر و پوستر سالروز شهادت رئیس علی دلواری
افزودن به علاقه مندی ها

طرح لایه باز بنر روز مبارزه با استعمار انگلیس با خوشنویسی رئیسعلی دلواری کد فایل 3561429

طرح لایه باز بنر روز مبارزه با استعمار انگلیس با خوشنویسی رئیسعلی دلواری

طرح لایه باز بنر روز مبارزه با استعمار انگلیس با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز روز مبارزه با استعمار انگلیس و شهادت رئیسعلی دلواری از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. پوستر روز مبارزه با استعمار انگلیس لایه باز شامل عکس رئیسعلی دلواری می باشد که المان های استفاده شده در بنر لایه باز روز مبارزه با استعمار انگلیس و شهادت رئیسعلی دلواری قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح روز مبارزه با استعمار انگلیس را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ بنر لایه باز روز مبارزه با استعمار انگلیس و کاربرد آن

ابعاد طرح بنر مبارزه با استعمار انگلیس در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح بنر روز ملی مبارزه با استعمار انگلیس، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (کاغذ، بنر و ...) را دارا می باشد. همچنین می توان با ویرایش، فایل لایه باز روز مبارزه با استعمار انگلیس را به سایز قالب شبکه های اجتماعی تبدیل نمود. برای مثال طرح بنر روز مبارزه با استعمار انگلیس و شهید رئیسعلی دلواری در ابعاد 30 در 40 سانتیمتر رزولوشن 300 dpi علاوه بر چاپ افست پوستر 100 در 70 سانتیمتر، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 8 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتیکه فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی آید. طرح پوستر روز مبارزه با استعمار انگلیس و بزرگداشت رئیسعلی دلواری به عنوان استند شهری، بنر شهرداری، پوستر شهری، بنر تبلیغات شهری در اماکن اداری، تاریخی، عمومی، سطح شهر و مراسمات ملی و مذهبی نصب می گردد.