سعید رهنما
خوشنویسی: سعید رهنما همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
طرح بنر پشت منبری دهه آخر صفر جهت چاپ بنر پشت منبری رحلت حضرت محمد و شهادت امام حسن و امام رضا
افزودن به علاقه مندی ها

بنر پشت منبر دهه آخر صفر با تایپوگرافی السلام علیک یا رسول الله کد فایل 3570691

بنر پشت منبر دهه آخر صفر با تایپوگرافی السلام علیک یا رسول الله

بنر پشت منبر دهه آخر صفر با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز پشت منبر شهادت پیامبر و امام حسن و امام رضا از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح پشت منبر رحلت پیامبر و شهادت امام حسن مجتبی شامل تایپوگرافی السلام علیک یا رسول الله می باشد که المان های استفاده شده در طرح بنر پشت مداح شهادت امام حسن مجتبی قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح لایه باز بنر جایگاه شهادت امام حسن و رحلت پیامبر را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ بنر پشت منبری و جایگاه شهادت پیامبر و امام حسن و امام رضا و کاربرد آن 

طرح لایه باز بنر شهادت امام حسن مجتبی اغلب در سایز 3 در 5 متر طراحی می شود ولی با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح لایه باز بنر رحلت پیامبر و شهادت امام رضا، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (فلکس، پارچه و ...) را دارا می باشد. بنر 3 در 5 ، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 10 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتی که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، بنر پشت منبری شهادت پیامبر و امام حسن و امام رضا قابل چاپ و نصب بوده و افت کیفیت به چشم نمی آید. بنر پشت سن و طرح جایگاه رحلت پیامبر و شهادت امام حسن و امام رضا به عنوان یکی از انواع طرح بنر دهه آخر صفر، علاوه بر نصب در استندها و بیلبورد های شهری، بیشتر به منظور طراحی دکور سِن و جایگاه سخنرانی در همایش ها، سمینارها و مراسمات ملّی و همچنین در مراسمات مذهبی به منظور تزئین دکور و پشت منبری سخنران استفاده می شود. مخمل های مذهبی و چاپ مخمل این طرحها به منظور تزیین دکور مخمل در مراسمات مذهبی و هیئت ها کاربرد زیادی دارد.