تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
طرح برچسب دیواری ساندویچی شامل عکس همبرگر جهت چاپ استیکر فست فود و فلافل فروشی
افزودن به علاقه مندی ها

طرح برچسب دیواری ساندویچی کد فایل 3574896

طرح برچسب دیواری ساندویچی

طرح برچسب دیواری ساندویچی با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح استیکر تبلیغاتی مغازه ساندویچی از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده شده، همچنین نکات مهم در طرح لایه باز استیکر ساندویچی مانند رنگ بندی، رعایت حاشیه، فاصله ها، سایز و نوع فونت مناسب طراحی استیکر و ... رعایت گردیده است. طرح برچسب روی شیشه ساندویچی شامل عنوان ساندویچی، عکس همبرگر و سبزیجات می باشد و المان های استفاده شده در طرح استیکر ساندویچی قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح برچسب دیواری پیتزا ساندویچ را ویرایش نمایید، همچنین با تغییر تصاویر و متن ها می توانید طرح استیکر فست فود را به طرح استیکر شغل مورد نظر خود تبدیل نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح لایه باز استیکر ساندویچی و کاربرد آن

ابعاد طرح برچسب شیشه ساندویچی در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح استیکر فروشگاهی فست فود، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه، همچنین چاپ روی متریال های مختلف مانند کاغذ، بنر، فلکس، پلکسی، بک لایت، استیکر، مش و وینیل را دارا می باشد. با توجه به اینکه رزولوشن طرح استیکر شیشه ساندویچی 150 dpi می باشد، استیکر پیتزا و ساندویچ قابلیت چاپ لارج فرمت تا دو برابر ابعاد درج شده را بدون افت کیفیت دارد. طرح های استیکر فروشگاهی جهت تبلیغات، برند سازی و به منظور زیباسازی دکور، ورودی فروشگاه و فضای داخلی کسب و کارها و مغازه ها قابل استفاده و نصب می باشد.