تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 3597240
  • دسته بندی : بنر هفته تعاون
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 90-200Cm
  • رزولوشن : 72dpi
  • تاریخ انتشار : 04 شهریور 1402
  • حجم فایل : 25.4MB

برچسب ها:

روز تعاون
طرح بنر ایستاده هفته تعاون شامل خوشنویسی تعاون و عکس چرخدنده جهت چاپ استند و بنر هفته تعاون
افزودن به علاقه مندی ها

طرح بنر ایستاده هفته تعاون شامل پیام رهبری کد فایل 3597240

طرح بنر ایستاده هفته تعاون شامل پیام رهبری

طرح بنر ایستاده هفته تعاون با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز استند هفته تعاون از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح بنر ایستاده روز ملی تعاون شامل پیام رهبری، وکتور چرخدنده، جعبه و پروانه و متن تعاونی ها می باشد که المان های استفاده شده در بنر لایه باز هفته تعاون قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان بنر ایستاده هفته تعاون لایه باز را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ لمپوست و استند هفته تعاون و کاربرد آن

ابعاد بنر استند هفته تعاون 0.9*2 متر با رزولوشن 72 dpi و ابعاد لمپوست هفته تعاون 1*2 متر با رزولوشن 72 dpi می باشد.سایز استند و لمپوست به هم نزدیک بوده و می توان طرح های استند و لمپوست را به جای هم استفاده نمود. با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (فلکس، پارچه و ...) را دارا می باشد. بنر استند 2 در 90، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 4 در 2 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتی که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، طرح استند روز ملی تعاون قابل چاپ و نصب بوده و افت کیفیت به چشم نمی آید. طرح های لمپوست روز ملی تعاون با هدف زیباسازی و روز ملی تعاون در خیابان ها و طرح های استند هفته تعاون در اماکن اداری، تاریخی، عمومی، سطح شهر و مراسمات ملی و مذهبی نصب می گردند.