تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 3805217
  • دسته بندی : بنر هفته تعاون
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 50-30Cm
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 06 شهریور 1402
  • حجم فایل : 26MB

برچسب ها:

روز تعاون
بنر لایه باز هفته تعاون با خوشنویسی هفته تعاون جهت چاپ بنر و پوستر هفته تعاون
افزودن به علاقه مندی ها

بنر لایه باز هفته تعاون با تایپوگرافی هفته تعاون کد فایل 3805217

بنر لایه باز هفته تعاون با تایپوگرافی هفته تعاون

بنر لایه باز هفته تعاون با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در بنر خام هفته تعاون از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح پوستر روز تعاون شامل تایپوگرافی هفته تعاون و وکتور چرخ دنده و کلاه ایمنی می باشد که المان های استفاده شده در طرح بنر هفته تعاون قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح هفته تعاون را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ بنر لایه باز هفته تعاون و کاربرد آن

ابعاد طرح بنر روز تعاون در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (کاغذ، بنر و ...) را دارا می باشد. همچنین می توان با ویرایش، طرح بنر خام گرامیداشت هفته تعاون را به سایز قالب شبکه های اجتماعی تبدیل نمود. برای مثال طرح هفته‌ی تعاون لایه باز در ابعاد 50 در 30 سانتیمتر رزولوشن 300 dpi علاوه بر چاپ افست پوستر 100 در 60 سانتیمتر، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 10 در 6 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتیکه فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی آید. طرح پوستر خام هفته ی تعاون به عنوان استند شهری، بنر شهرداری، پوستر شهری، بنر تبلیغات شهری در اماکن اداری، تاریخی، عمومی، سطح شهر و مراسمات ملی و مذهبی نصب می گردد.