تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 3862704
  • دسته بندی : بنر و تابلو شیرینی سرا
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 70-300Cm
  • رزولوشن : 100dpi
  • تاریخ انتشار : 22 خرداد 1403
  • حجم فایل : 25.4MB
دانلود پرچم بادبانی شیرینی سرا لایه باز شامل عکس شیرینی جهت چاپ پرچم بادبانی شیرینی فروشی
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود پرچم بادبانی شیرینی سرا لایه باز شامل عکس بادکنک کد فایل 3862704

دانلود پرچم بادبانی شیرینی سرا لایه باز شامل عکس بادکنک

دانلود پرچم بادبانی شیرینی سرا لایه باز با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح پرچم ساحلی. شیرینی سرا از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح پرچم ساحلی هلالی شیرینی فروشی شامل عکس کیک، بادکنک و متن تبلیغ شیرینی فروشی می باشد که المان های استفاده شده در طرح استند پرچمی ایستاده شیرینی فروشی قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح لایه باز پرچم ساحلی شیرینی فروشی را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح پرچم ساحلی شیرینی فروشی و کاربرد آن

طرح پرچم ساحلی هلالی شیرینی فروشی اغلب در سایز 0.7 در 3 متر طراحی می شود ولی با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح استند پرچمی قوس دار شیرینی فروشی، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (فلکس، پارچه و ...) را دارا می باشد. بنر 0.7 در 3، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 1 در 4.5 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتی که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، فایل لایه باز استند پرچم ساحلی بادبانی قابل چاپ بوده و افت کیفیت به چشم نمی‌آید. پرچم‌های بادبانی یا بنر مشاغل ساحلی یک ابزار بسیار موثر در تبلیغات و بازاریابی هستند. از پرچم‌های بادبانی می‌توان در محل کسب و کار، رویدادها، نمایشگاه‌ها و.... برای جلب توجه و جذب بازدیدکنندگان و مشتریان محلی استفاده کرد.