خادم گراف
خوشنویسی: خادم گراف همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 3942018
  • دسته بندی : اینستاگرام عید سعید غدیر
  • فرمت فایل : psd
  • مد : RGB
  • ابعاد فایل : اینستاگرام
  • رزولوشن : 72dpi
  • تاریخ انتشار : 22 خرداد 1403
  • حجم فایل : 45.7MB
طرح پست و استوری عید غدیر شامل تایپوگرافی عید سعید غدیر خم مبارک جهت تبریک عید سعید غدیر خم
افزودن به علاقه مندی ها

طرح پست و استوری عید غدیر با تایپوگرافی عید سعید غدیر خم مبارک کد فایل 3942018

طرح پست و استوری عید غدیر با تایپوگرافی عید سعید غدیر خم مبارک

طرح پست و استوری عید غدیر با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ در دو سایز استوری و پست اینستاگرام، به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی گردیده است. در طرح لایه باز اینستاگرام عید غدیر از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با ابعاد استاندارد شبکه های مجازی استفاده شده، همچنین نکات مهمی مانند حاشیه ها، فاصله‌ها، فضای کافی برای درج متن، عنوان، سایز و نوع فونت مناسب در طراحی اینستاگرام رعایت گردیده است. قالب پست و استوری اینستاگرام عید غدیر شامل تایپوگرافی عید سعید غدیر خم مبارک، وکتور گل و قلب می باشد و المان های استفاده شده در طرح استوری عید غدیر قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح پست اینستاگرام عید غدیر را ویرایش و سفارشی سازی نمایید.

ویژگی طرح لایه باز اینستاگرام عید غدیر و کاربرد آن

مشخصات قالب اینستاگرام عید غدیر خم در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح استوری عید سعید غدیر، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین استفاده در سایر شبکه های اجتماعی را دارا می باشد. از طرح های اینستاگرام میتوان جهت تبریک، تسلیت، تبلیغات کسب و کار، اطلاع رسانی رویدادها و مراسم های مختلف ملی و مذهبی استفاده کرد.