سعید رهنما
خوشنویسی: سعید رهنما همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 4265180
  • دسته بندی : بنر اربعین حسینی
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 90-200Cm
  • رزولوشن : 72dpi
  • تاریخ انتشار : 29 مرداد 1402
  • حجم فایل : 56.3MB

برچسب ها:

اربعین
بنر ایستاده اربعین حسینی شامل خوشنویسی حیاتنا الحسین جهت چاپ بنر و استند تسلیت اربعین حسینی
افزودن به علاقه مندی ها

بنر ایستاده اربعین حسینی با خوشنویسی حیاتنا الحسین کد فایل 4265180

بنر ایستاده اربعین حسینی با خوشنویسی حیاتنا الحسین

بنر ایستاده اربعین حسینی با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز استند اربعین از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح بنر ایستاده تسلیت اربعین شامل خوشنویسی حیاتنا الحسین می باشد که المان های استفاده شده در بنر اربعین حسینی قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان بنر ایستاده اربعین لایه باز را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ لمپوست و استند لایه باز اربعین و کاربرد آن

ابعاد بنر استند اربعین حسینی 0.9*2 متر با رزولوشن 72 dpi و ابعاد لمپوست اربعین 1*2 متر با رزولوشن 72 dpi می باشد.سایز استند و لمپوست به هم نزدیک بوده و می توان طرح های استند و لمپوست را به جای هم استفاده نمود. با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (فلکس، پارچه و ...) را دارا می باشد. بنر استند 2 در 90، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 4 در 2 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتی که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، طرح استند اربعین قابل چاپ و نصب بوده و افت کیفیت به چشم نمی آید. طرح های خام لمپوست اربعین با هدف تسلیت فرا رسیدن اربعین حسینی در خیابان ها و طرح های استند اربعین در اماکن اداری، تاریخی، عمومی، سطح شهر و مراسمات ملی و مذهبی نصب می گردند.