سعید رهنما
خوشنویسی: سعید رهنما همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
طرح خام پلاکارد دهه آخر صفر جهت چاپ بنر وفات رسول اکرم، شهادت امام حسن و امام رضا
افزودن به علاقه مندی ها

طرح خام پلاکارد دهه آخر صفر با خوشنویسی محمد مصطفی حسن مجتبی رضا المرتضی کد فایل 4268013

طرح خام پلاکارد دهه آخر صفر با خوشنویسی محمد مصطفی حسن مجتبی رضا المرتضی

طرح خام پلاکارد دهه آخر صفر با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز بنر دهه آخر صفر از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح پلاکارد دهه آخر صفر شامل خوشنویسی محمد مصطفی، حسن مجتبی و رضا المرتضی، کادر اسلیمی و وکتور گل می باشد که المان های استفاده شده در طرح بنر دهه آخر صفر قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح لایه باز پلاکارد رحلت پیامبر و امام حسن را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح پلاکارد دهه آخر صفر و کاربرد آن

بنر پلاکارد دهه آخر صفر اغلب در سایز 1*3 و 1*2 متر طراحی می شود ولی با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح بنر رحلت پیامبر و شهادت امام حسن مجتبی، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه مانند 1*5 ، 1*4، بیلبورد شهری، بیلبورد پل عابر پیاده و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (فلکس، پارچه و ...) را دارا می باشد. برای مثال طرح پلاکارد رحلت پیامبر و شهادت امام حسن و امام رضا در ابعاد 300 در 100 سانتیمتر رزولوشن 72 dpi ، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 2 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتی که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، پلاکارد رحلت حضرت محمد و شهادت امام حسن و امام رضا قابل چاپ و نصب بوده و افت کیفیت به چشم نمی آید. طرح پلاکارد شهادت پیامبر و امام حسن و امام رضا بیشتر در ورودی اماکن اداری، تاریخی، عمومی، سطح شهر و مراسمات ملی و مذهبی نصب می گردد.