محمد بیابانی
تصویرسازی: محمد بیابانی همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 4271069
  • دسته بندی : تیشرت جشن تولد و جشن دندونی
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 30-30Cm
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 30 مرداد 1402
  • حجم فایل : 64MB
طرح تی شرت ست شهریور ماهی جهت چاپ تیشرت تولد و متولدین تیر و چاپ کوسن تولد
افزودن به علاقه مندی ها

طرح تی شرت ست شهریور ماهی کد فایل 4271069

طرح تی شرت ست شهریور ماهی

طرح تی شرت ست شهریور ماهی با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز تیشرت ست متولد شهریور از تصاویر و المان‌های باکیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده‌شده، همچنین نکات مهم در طرح تیشرت ست متولدین شهریور مانند رنگ‌بندی، رعایت حاشیه، فاصله‌ها، فضای کافی برای درج متن، سایز و نوع فونت مناسب طراحی تیشرت و ... رعایت گردیده است. طرح تی شرت دونفره شهریور ماهی شامل تصویرسازی دختر و پسر می باشد که المان های استفاده شده در طرح لایه باز تی شرت دو نفره شهریور ماهی قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح لایه باز تی شرت تولد شهریور را ویرایش نمایید.

مشخصات طرح لایه باز تیشرت شهریور ماهی و کاربرد آن

ابعاد طرح تیشرت دو نفره شهریور ماهی لایه باز در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح تیشرت لایه باز شهریور ماهی، قابلیت ویرایش و چاپ روی انواع پارچه را دارا می باشد. همچنین شما میتوانید از طرح های تیشرت ست متولد شهریور جهت چاپ روی کوسن، ماگ و لیوان نیز استفاده کنید. لازم به ذکر است که طرح لایه باز تیشرت ست شهریور ماهی قابلیت چاپ سابلیمیشن و دیجیتال را نیز دارند. از طرح های سفارشی تیشرت می‌توان جهت مصارف شخصی، سازمانی، تبلیغاتی یا هدیه استفاده کرد.