سعید رهنما
خوشنویسی: سعید رهنما همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
دانلود پلاکارد لایه باز دهه آخر صفر جهت چاپ بنر وفات حضرت محمد، شهادت امام حسن و امام رضا
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود پلاکارد لایه باز دهه آخر صفر با عکس گنبد حرم پیامبر و امام رضا کد فایل 4536918

دانلود پلاکارد لایه باز دهه آخر صفر با عکس گنبد حرم پیامبر و امام رضا

دانلود پلاکارد لایه باز دهه آخر صفر با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز بنر دهه آخر صفر از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح پلاکارد دهه آخر صفر شامل خوشنویسی محمد مصطفی، حسن مجتبی و رضا المرتضی، عکس گنبد پیامبر اکرم و امام رضا و قبرستان بقیع می باشد که المان های استفاده شده در طرح بنر دهه آخر صفر قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح لایه باز پلاکارد رحلت پیامبر و امام حسن را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح پلاکارد دهه آخر صفر و کاربرد آن

بنر پلاکارد دهه آخر صفر اغلب در سایز 1*3 و 1*2 متر طراحی می شود ولی با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح بنر رحلت پیامبر و شهادت امام حسن مجتبی، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه مانند 1*5 ، 1*4، بیلبورد شهری، بیلبورد پل عابر پیاده و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (فلکس، پارچه و ...) را دارا می باشد. برای مثال طرح پلاکارد رحلت پیامبر و شهادت امام حسن و امام رضا در ابعاد 300 در 100 سانتیمتر رزولوشن 72 dpi ، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 2 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتی که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، پلاکارد رحلت حضرت محمد و شهادت امام حسن و امام رضا قابل چاپ و نصب بوده و افت کیفیت به چشم نمی آید. طرح پلاکارد شهادت پیامبر و امام حسن و امام رضا بیشتر در ورودی اماکن اداری، تاریخی، عمومی، سطح شهر و مراسمات ملی و مذهبی نصب می گردد.