سید هادی پوررضوی
طراح: سید هادی پوررضوی همه 7574 اثر طراح را اینجا ببینید

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 4560327
  • دسته بندی : بنر اربعین حسینی
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 30-40Cm
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 04 شهریور 1402
  • حجم فایل : 37.7MB

برچسب ها:

اربعین
دانلود بنر لایه باز اربعین حسینی شامل عکس زائر کربلا جهت چاپ بنر و پوستر اربعین
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود بنر لایه باز اربعین حسینی با تایپوگرافی از اربعین جاماندم کد فایل 4560327

دانلود بنر لایه باز اربعین حسینی با تایپوگرافی از اربعین جاماندم

دانلود بنر لایه باز اربعین حسینی با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز اربعین از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح بنر اربعین شامل خوشنویسی از اربعین جاماندم اما نگاهت نه و عکس گنبد حضرت ابوالفضل می باشد که المان های استفاده شده در پوستر لایه باز اربعین قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان پوستر اربعین لایه باز را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ بنر لایه باز اربعین و کاربرد آن

ابعاد بنر لایه باز اربعین در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای بنر خام اربعین، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (کاغذ، بنر و ...) را دارا می باشد. همچنین می توان با ویرایش، بنر اربعین لایه باز را به سایز قالب شبکه های اجتماعی تبدیل نمود. برای مثال طرح لایه باز بنر اربعین در ابعاد 30 در 40 سانتیمتر رزولوشن 300 dpi علاوه بر چاپ افست پوستر 100 در 70 سانتیمتر به صورت پوستر خام اربعین، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 8 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتی که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی آید. طرح بنر خام اربعین حسینی و بنر پیاده روی اربعین به عنوان استند شهری، بنر شهرداری، پوستر شهری، بنر تبلیغات شهری در اماکن اداری، تاریخی، عمومی، سطح شهر و مراسمات ملی و مذهبی جهت تسلیت اربعین نصب می گردد.