تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 4571896
  • دسته بندی : تراکت آرایشگاه زنانه
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : A4
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 30 مرداد 1402
  • حجم فایل : 14MB
فایل لایه باز تراکت مرکز آرایش دائم شامل مدل زن جهت چاپ تراکت تبلیغاتی آرایشگاه زنانه
افزودن به علاقه مندی ها

فایل لایه باز تراکت مرکز آرایش دائم کد فایل 4571896

فایل لایه باز تراکت مرکز آرایش دائم

فایل لایه باز تراکت مرکز آرایش دائم با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم‌افزار فتوشاپ به‌صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در نمونه تراکت آرایش دائم از تصاویر و المان‌های باکیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده‌شده، همچنین نکات مهم در طرح تراکت سالن زیبایی بانوان مانند رنگ‌ بندی، رعایت حاشیه، فاصله‌ها، فضای کافی برای درج متن، سایز و نوع فونت مناسب طراحی تراکت و ... رعایت گردیده است. طرح لایه باز تراکت آرایش دائم شامل عکس مدل زن می‌باشد که المان‌های استفاده‌شده در طرح تراکت آرایشگاه بانوان قابلیت ویرایش، جابه‌جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب باسلیقه خودتان طرح آماده تراکت آرایشگاه زنانه را ویرایش نمایید، همچنین با تغییر تصاویر و متن‌ها می‌توانید تراکت لایه باز آرایش دائم را به طرح تراکت کسب و کار مد نظر خود شخصی سازی نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح لایه باز تراکت سالن زیبایی بانوان و کاربرد آن

ابعاد طرح تراکت تبلیغاتی سالن زیبایی زنانه در جدول ویژگی‌های فایل درج‌شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح مرکز آرایش دائم، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه، همچنین چاپ روی متریال‌های مختلف مانند بنر، کاغذ، گلاسه و ... را دارا می‌باشد. برای مثال تراکت خام سالن زیبایی بانوان در ابعاد A4 رزولوشن 300 dpi قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت در ابعاد بزرگتر مانند 3 در 4 متر و بدون افت کیفیت را دارا می‌باشد. تراکت ها به عنوان یک ابزار تبلیغاتی بسیار موثر محسوب می شوند و به دلیل هزینه کم و تأثیر بالا، در بسیاری از کسب و کارها به عنوان روشی برای تبلیغات و رویدادهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.