حانیه کدخدایی
خوشنویسی: حانیه کدخدایی همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 4589071
  • دسته بندی : بنر ولادت امام هادی (ع)
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 30-40Cm
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 22 خرداد 1403
  • حجم فایل : 85.8MB
طرح پوستر اطلاع رسانی ولادت امام هادی شامل تایپوگرافی امام هادی جهت چاپ بنر اعلامیه امام هادی
افزودن به علاقه مندی ها

طرح پوستر اطلاع رسانی ولادت امام هادی با تایپوگرافی امام هادی کد فایل 4589071

طرح پوستر اطلاع رسانی ولادت امام هادی با تایپوگرافی امام هادی

طرح پوستر اطلاع رسانی ولادت امام هادی با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز اطلاع رسانی ولادت امام هادی از تصاویر و المان‌های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح بنر اطلاع رسانی ولادت امام هادی شامل تایپوگرافی امام هادی و وکتور گل با محل جایگزاری زمان و مکان مراسم می باشد. المان‌های استفاده شده در طرح اطلاعیه ولادت امام هادی قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان پوستر خام اطلاعیه ولادت امام هادی را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ بنر لایه باز اطلاعیه ولادت امام هادی و کاربرد آن

ابعاد پوستر اطلاعیه تبریک میلاد امام هادی در جدول ویژگی‌های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (کاغذ، بنر و ...) را دارا می باشد. همچنین می توان با ویرایش، طرح لایه باز پوستر اعلامیه ولادت امام علی نقی را به سایز قالب شبکه‌های اجتماعی تبدیل نمود. برای مثال طرح بنر اطلاع رسانی جشن میلاد امام هادی در ابعاد 30 در 40 سانتیمتر رزولوشن 300 dpi علاوه بر چاپ افست پوستر 100 در 70 سانتیمتر، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 8 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتی که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی‌آید. بنر خام اطلاع رسانی میلاد امام هادی به عنوان استند شهری، بنر شهرداری، پوستر شهری، بنر تبلیغات شهری در اماکن اداری، تاریخی، عمومی، سطح شهر و مراسمات ملی و مذهبی نصب می‌گردد.