مهدی صدیق پور
طراح: مهدی صدیق پور همه 17 اثر طراح را اینجا ببینید

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 4680921
  • دسته بندی : بنر روز ملی گل و گیاه
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 30-40Cm
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 22 خرداد 1403
  • حجم فایل : 64.6MB
طرح روز گل و گیاه شامل وکتور گل جهت چاپ بنر و پوستر روز گل و گیاه
افزودن به علاقه مندی ها

بنر روز ملی گل و گیاه با قابلیت ویرایش المانها کد فایل 4680921

بنر روز ملی گل و گیاه با قابلیت ویرایش المانها

بنر روز ملی گل و گیاه با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز روز گل و گیاه از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح پوستر روز گل و گیاه شامل عکس گلدان گل می باشد که المان های استفاده شده در طرح لایه باز بنر روز گل و گیاه قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان پوستر روز گل و گیاه را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ بنر لایه باز روز گل و گیاه و کاربرد آن

ابعاد طرح بنر روز ملی گل و گیاه در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (کاغذ، بنر و ...) را دارا می باشد. همچنین می توان با ویرایش، طرح لایه باز بنر روز گل و گیاه را به سایز قالب شبکه های اجتماعی تبدیل نمود. برای مثال طرح لایه باز روز گل در ابعاد 30 در 40 سانتیمتر رزولوشن 300 dpi علاوه بر چاپ افست پوستر 100 در 70 سانتیمتر، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 8 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتیکه فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی آید. طرح پوستر روز ملی گل و گیاه به عنوان استند شهری، بنر شهرداری، پوستر شهری، بنر تبلیغات شهری در اماکن اداری، تاریخی، عمومی، سطح شهر و مراسمات ملی و مذهبی نصب می گردد.