سعید رهنما
خوشنویسی: سعید رهنما همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
قالب اینستاگرام شهادت امام حسن مجتبی شامل خوشنویسی کریم آل طاها جهت استوری اینستاگرام شهادت امام حسن
افزودن به علاقه مندی ها

قالب اینستاگرام شهادت امام حسن مجتبی با خوشنویسی کریم آل طاها کد فایل 4739065

قالب اینستاگرام شهادت امام حسن مجتبی با خوشنویسی کریم آل طاها

قالب اینستاگرام شهادت امام حسن مجتبی با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ در دو سایز استوری و پست اینستاگرام، به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی گردیده است. در طرح لایه باز اینستاگرام شهادت امام حسن از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با ابعاد استاندارد شبکه های مجازی استفاده شده، همچنین نکات مهمی مانند حاشیه ها، فاصله‌ها، فضای کافی برای درج متن، عنوان، سایز و نوع فونت مناسب در طراحی اینستاگرام رعایت گردیده است. قالب پست و استوری اینستاگرام شهادت امام حسن مجتبی شامل خوشنویسی کریم آل طاها می باشد و المان های استفاده شده در طرح استوری شهادت امام حسن قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح پست اینستاگرام دهه آخر صفر را ویرایش و سفارشی سازی نمایید.

ویژگی طرح لایه باز اینستاگرام شهادت امام حسن مجتبی و کاربرد آن

مشخصات قالب اینستاگرام شهادت امام حسن در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح لایه باز استوری دهه آخر صفر، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین استفاده در سایر شبکه های اجتماعی را دارا می باشد. از طرح های اینستاگرام میتوان جهت، تسلیت، تبلیغات کسب و کار، اطلاع رسانی رویدادها و مراسم های مختلف ملی و مذهبی استفاده کرد.