تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان

برچسب ها:

عید قربان
طرح اینستاگرام اطلاعیه جشن عید قربان جهت اطلاع رسانی جشن عید سعید قربان
افزودن به علاقه مندی ها

اینستاگرام اطلاعیه جشن عید قربان با عکس مداح و سخنران کد فایل 4759638

اینستاگرام اطلاعیه جشن عید قربان با عکس مداح و سخنران

اینستاگرام اطلاعیه جشن عید قربان با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ در دو سایز استوری و پست اینستاگرام، به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی گردیده است. در طرح لایه باز اینستاگرام عید سعید قربان از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با ابعاد استاندارد شبکه های مجازی استفاده شده، همچنین نکات مهمی مانند حاشیه ها، فاصله‌ها، فضای کافی برای درج متن، عنوان، سایز و نوع فونت مناسب در طراحی اینستاگرام رعایت گردیده است. قالب پست و استوری اینستاگرام اطلاع رسانی جشن عید قربان شامل تایپوگرافی جشن عید قربان و محل جایگذاری زمان و مکان مراسم می باشد و المان های استفاده شده در طرح استوری اطلاع رسانی جشن عید قربان قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح پست اینستاگرام اطلاعیه جشن عید قربان را ویرایش و سفارشی سازی نمایید.

ویژگی طرح لایه باز اینستاگرام عید قربان و کاربرد آن

مشخصات قالب اینستاگرام اعلامیه عید قربان در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح استوری اطلاعیه عید سعید قربان، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین استفاده در سایر شبکه های اجتماعی را دارا می باشد. از طرح های اینستاگرام میتوان جهت تبریک، تسلیت، تبلیغات کسب و کار، اطلاع رسانی رویدادها و مراسم های مختلف ملی و مذهبی استفاده کرد.