کاظم علیرضا
نقاشی دیجیتال: کاظم علیرضا همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 4859763
  • دسته بندی : بنر شهادت دکتر چمران
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 30-40Cm
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 22 خرداد 1403
  • حجم فایل : 125MB

برچسب ها:

شهید چمران
طرح لایه باز بنر سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران شامل نقاشی دیجیتال چمران جهت چاپ بنر و پوستر سالروز شهادت چمران
افزودن به علاقه مندی ها

طرح لایه باز بنر سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران با نقاشی دیجیتال شهید چمران کد فایل 4859763

طرح لایه باز بنر سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران با نقاشی دیجیتال شهید چمران

طرح لایه باز بنر سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز شهادت دکتر چمران و روز بسیج استادان از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح پوستر شهادت دکتر چمران و روز بسیج استادان شامل تایپوگرافی شهید مصطفی چمران و نقاشی دیجیتال مصطفی چمران، وکتور گل و عکس کبوتر می باشد که المان های استفاده شده در طرح بنر شهادت دکتر مصطفی چمران و روز بسیج استادان قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح شهادت دکتر چمران و روز بسیج استادان را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ بنر لایه باز شهادت دکتر چمران و روز بسیج استادان و کاربرد آن

ابعاد طرح بنر روز شهادت دکتر چمران در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (کاغذ، بنر و ...) را دارا می باشد. همچنین می توان با ویرایش، طرح لایه باز بنر مصطفی چمران را به سایز قالب شبکه های اجتماعی تبدیل نمود. برای مثال طرح لایه باز شهادت مصطفی چمران در ابعاد 30 در 40 سانتیمتر رزولوشن 300 dpi علاوه بر چاپ افست پوستر 100 در 70 سانتیمتر، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 8 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتیکه فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی آید. طرح پوستر روز بسیج استادان و شهید چمران به عنوان استند شهری، بنر شهرداری، پوستر شهری، بنر تبلیغات شهری در اماکن اداری، تاریخی، عمومی، سطح شهر و مراسمات ملی و مذهبی نصب می گردد.