محمدرضا ارجمند
طراح: محمدرضا ارجمند همه 3346 اثر طراح را اینجا ببینید

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 4879230
  • دسته بندی : بنر انتخابات ریاست جمهوری
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 30-40Cm
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 22 خرداد 1403
  • حجم فایل : 50.4MB

برچسب ها:

انتخابات
بنر ستاد انتخاباتی محمد باقر قالیباف جهت چاپ بنر تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری
افزودن به علاقه مندی ها

بنر ستاد انتخاباتی محمد باقر قالیباف قابل ویرایش کد فایل 4879230

بنر ستاد انتخاباتی محمد باقر قالیباف قابل ویرایش

بنر ستاد انتخاباتی محمد باقر قالیباف با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز پوستر انتخاباتی محمد باقر قالیباف از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح بنر قالیباف شامل عکس دکتر محمد باقر قالیباف و متن معرفی نامزد انتخابات ریاست جمهوری می‌باشد. المان های استفاده شده در طرح پوستر کاندید انتخابات دکتر محمد باقر قالیباف قابلیت ویرایش، جابه‌جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب با سلیقه خودتان پوستر تبلیغاتی محمد باقر قالیباف را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح بنر و پوستر انتخابات ریاست جمهوری محمد باقر قالیباف و کاربرد آن

ابعاد طرح پوستر انتخابات محمد باقر قالیباف در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح انتخابات ریاست جمهوری، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (کاغذ، بنر و ...) را دارا می باشد. همچنین می توان با ویرایش، طرح لایه باز بنر ستاد مردمی محمد باقر قالیباف را به سایز قالب شبکه های اجتماعی تبدیل نمود. برای مثال پوستر محمد باقر قالیباف علاوه بر چاپ به صورت پوستر انتخابات ریاست جمهوری، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتیکه فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی آید.طرح پوستر تبلیغاتی دکتر محمد باقر قالیباف به عنوان استند تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، بنر تبلیغ کاندید انتخابات، عکس کاندید انتخابات، پوستر تبلیغاتی با عکس نامزدهای انتخاباتی در حوزه های انتخاباتی، اماکن اداری، عمومی و سطح شهر نصب می‌گردد.