تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 4930785
  • دسته بندی : بنر هفته تعاون
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 300-100Cm
  • رزولوشن : 72dpi
  • تاریخ انتشار : 01 شهریور 1402
  • حجم فایل : 35.3MB

برچسب ها:

روز تعاون
طرح پلاکارد روز تعاون شامل عکس چرخ دنده، سکه و پرچم ایران جهت چاپ بنر و پلاکارد هفته تعاون
افزودن به علاقه مندی ها

طرح پلاکارد روز تعاون با خوشنویسی تعاون کد فایل 4930785

طرح پلاکارد روز تعاون با خوشنویسی تعاون

طرح پلاکارد روز تعاون با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز بنر روز تعاون از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح لایه باز پلاکارد تعاون شامل تعاون در کشور ما می تواند سر انگشت گره گشایی باشد می باشد که المان های استفاده شده در طرح هفته تعاون قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان بنر پلاکارد روز تعاون را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ پلاکارد روز تعاون و کاربرد آن

دانلود بنر لایه باز روز تعاون  اغلب در سایز 1*3 و 1*2 متر طراحی می شود ولی با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه مانند 1*5 ، 1*4، بیلبورد شهری، بیلبورد پل عابر پیاده و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (فلکس، پارچه و ...) را دارا می باشد. برای مثال طرح لایه باز هفته تعاون در ابعاد 300 در 100 سانتیمتر رزولوشن 72 dpi ، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 2 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتی که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، طرح بنر هفته تعاون قابل چاپ و نصب بوده و افت کیفیت به چشم نمی آید. بنر پلاکارد هفته تعاون بیشتر در ورودی اماکن اداری، تاریخی، عمومی، سطح شهر و مراسمات ملی و مذهبی نصب می گردد.