خادم گراف
خوشنویسی: خادم گراف همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 5094738
  • دسته بندی : اینستاگرام عید سعید غدیر
  • فرمت فایل : psd
  • مد : RGB
  • ابعاد فایل : اینستاگرام
  • رزولوشن : 72dpi
  • تاریخ انتشار : 22 خرداد 1403
  • حجم فایل : 14.5MB
قالب اینستاگرام اطلاعیه عید غدیر شامل خوشنویسی علی مع الحق
افزودن به علاقه مندی ها

قالب اینستاگرام اطلاعیه عید غدیر با تایپوگرافی علی مع الحق کد فایل 5094738

قالب اینستاگرام اطلاعیه عید غدیر با تایپوگرافی علی مع الحق

قالب اینستاگرام اطلاعیه عید غدیر با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ در دو سایز استوری و پست اینستاگرام، به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی گردیده است. در طرح لایه باز اینستاگرام اطلاع رسانی عید غدیر از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با ابعاد استاندارد شبکه های مجازی استفاده شده، همچنین نکات مهمی مانند حاشیه ها، فاصله‌ها، فضای کافی برای درج متن، عنوان، سایز و نوع فونت مناسب در طراحی اینستاگرام رعایت گردیده است. قالب پست و استوری اینستاگرام اطلاعیه عید غدیر شامل تایپوگرافی علی مع الحق، خوشنویسی جشن بزرگ عید امامت و ولایت امیر المومنین و وکتور گل می باشد و المان های استفاده شده در طرح استوری عید غدیر قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح پست اینستاگرام اطلاع رسانی جشن عید غدیر را ویرایش و سفارشی سازی نمایید.

ویژگی طرح لایه باز اینستاگرام عید غدیر و کاربرد آن

مشخصات قالب اینستاگرام اطلاع رسانی عید غدیر خم در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح استوری اطلاعیه جشن عید سعید غدیر، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین استفاده در سایر شبکه های اجتماعی را دارا می باشد. از طرح های اینستاگرام میتوان جهت تبریک، تسلیت، تبلیغات کسب و کار، اطلاع رسانی رویدادها و مراسم های مختلف ملی و مذهبی استفاده کرد.