خادم گراف
خوشنویسی: خادم گراف همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 5230671
  • دسته بندی : اینستاگرام کمک به خیریه
  • فرمت فایل : psd
  • مد : RGB
  • ابعاد فایل : اینستاگرام
  • رزولوشن : 72dpi
  • تاریخ انتشار : 22 خرداد 1403
  • حجم فایل : 14.7MB
طرح اینستاگرام پویش اطعام غدیر شامل خوشنویسی اطعام غدیر جهت تبریک عید سعید غدیر خم
افزودن به علاقه مندی ها

طرح اینستاگرام پویش اطعام غدیر با قابلیت ویرایش المان ها کد فایل 5230671

طرح اینستاگرام پویش اطعام غدیر با قابلیت ویرایش المان ها

طرح اینستاگرام پویش اطعام غدیر با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ در دو سایز استوری و پست اینستاگرام، به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی گردیده است. در طرح اینستاگرام عید غدیر از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با ابعاد استاندارد شبکه های مجازی استفاده شده، همچنین نکات مهمی مانند حاشیه ها، فاصله‌ها، فضای کافی برای درج متن، عنوان، سایز و نوع فونت مناسب در طراحی اینستاگرام رعایت گردیده است. قالب پست و استوری اینستاگرام پویش نذری عید غدیر شامل وکتور کاسه نذری با گل نرگس و خوشنویسی پویش اطعام غدیر و محل جایگذاری شماره کارت می باشد و المان های استفاده شده در طرح استوری پویش نذر غدیر قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح اینستاگرام کمک به خیریه را ویرایش و سفارشی سازی نمایید.

ویژگی طرح لایه باز اینستاگرام پویش اطعام غدیر و کاربرد آن

مشخصات قالب اینستاگرام پویش نذر غدیر در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح استوری نذری عید غدیر، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین استفاده در سایر شبکه های اجتماعی را دارا می باشد. از طرح های اینستاگرام میتوان جهت تبریک، تسلیت، تبلیغات کسب و کار، اطلاع رسانی رویدادها و مراسم های مختلف ملی و مذهبی استفاده کرد.