محمدرضا ارجمند
طراح: محمدرضا ارجمند همه 3438 اثر طراح را اینجا ببینید

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
طرح دکور دهه آخر صفر جهت چاپ بنر پشت منبری رحلت حضرت محمد و شهادت امام حسن و امام رضا
افزودن به علاقه مندی ها

طرح دکور دهه آخر صفر جهت چاپ بنر رحلت پیامبر و شهادت امام رضا کد فایل 5368912

طرح دکور دهه آخر صفر جهت چاپ بنر رحلت پیامبر و شهادت امام رضا

طرح دکور دهه آخر صفر با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز پشت منبر شهادت پیامبر و امام حسن و امام رضا از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح پشت منبر رحلت پیامبر و شهادت امام حسن مجتبی شامل تایپوگرافی یا اباالقاسم یا رسول الله و کادر اسلیمی می باشد که المان های استفاده شده در طرح بنر پشت مداح شهادت امام حسن مجتبی قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح لایه باز بنر جایگاه شهادت امام حسن و رحلت پیامبر را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ بنر پشت منبری و جایگاه شهادت پیامبر و امام حسن و امام رضا و کاربرد آن 

طرح لایه باز بنر شهادت امام حسن مجتبی اغلب در سایز 3 در 5 متر طراحی می شود ولی با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح لایه باز بنر رحلت پیامبر و شهادت امام رضا، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (فلکس، پارچه و ...) را دارا می باشد. بنر 3 در 5 ، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 10 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتی که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، بنر پشت منبری شهادت پیامبر و امام حسن و امام رضا قابل چاپ و نصب بوده و افت کیفیت به چشم نمی آید. بنر پشت سن و طرح جایگاه رحلت پیامبر و شهادت امام حسن و امام رضا به عنوان یکی از انواع طرح دکور دهه آخر صفر، علاوه بر نصب در استندها و بیلبورد های شهری، بیشتر به منظور طراحی دکور سِن و جایگاه سخنرانی در همایش ها، سمینارها و مراسمات ملّی و همچنین در مراسمات مذهبی به منظور تزئین دکور و پشت منبری سخنران استفاده می شود. مخمل های مذهبی و چاپ مخمل این طرحها به منظور تزیین دکور مخمل در مراسمات مذهبی و هیئت ها کاربرد زیادی دارد.